ICC Kadınlar Dünya Kupası 2022, Final: Avustralya Kadınlar vs İngiltere Kadınlar


İngiltere Kadınlar, Pazar günü ICC Kadınlar Dünya Kupası 2022 finalinde Avustralyalı Kadınlar ile karşılaşacak. Christchurch’teki Hagley Oval bu karşılaşmaya ev sahipliği yapacak.

Meg Lanning liderliğindeki Avustralya, Derby’deki 2017 Dünya Kupası yarı finalinde Hindistan’a yenilmesinden bu yana sadece iki ODI kaybetti. Avustralyalılar, 50’den fazla formatın patronu oldular ve devam eden Dünya Kupası’nda son derece iyi performans gösterdiler. Yedi maçını da kazanarak ligde lider bitirdiler.

1.283 net çalışma oranı da şimdiye kadar ne kadar baskın olduklarını gösteriyor. Lanning’in kadınları, Stafanie Taylor’ın Batı Hint Adaları’nı yarı finalde yağmurla sınırlandırılan 45’lik bir maçta 157 sayıyla geçti. Alyssa Healy, 129 koşu vuruşuyla Maçın Oyuncusu ödülünü kazandı. Rachael Haynes ayrıca 85 koşu yaptı.

Heather Knight liderliğindeki İngiltere, kampanyalarına tırıslı üç kayıpla başladı. Ancak şu anda beş maçlık bir galibiyet serisi sürüyorlar ve turnuvada mojolarını buldular. Turnuvanın lig aşamasında Sune Luus’un Güney Afrika’sına üç kaleyle kaybettiler.

Ancak İngiltere, Hagley Oval’deki yarı finalde aynı rakibi 137 sayıyla mağlup ettikten sonra değişiklik yaptı. Danielle Wyatt’ın ilk Dünya Kupası tonajı, İngiltere’nin Güney Afrika’ya 294 hedef koymasına yardımcı oldu. O andan itibaren, Sophie Ecclestone’un altı küçük kapılı nakliyesi Güney Afrika’yı havaya uçurdu.


Avustralya Bayanlar – İngiltere Bayanlar Maç Detayları

Kibrit: Avustralya Kadınlar vs İngiltere Kadınlar, Final, ICC Kadınlar Dünya Kupası 2022

Tarih ve saat: 3 Nisan 2022, Pazar, 06:30 IST

mekan: Hagley Oval, Christchurch


Avustralya Kadınlar vs İngiltere Kadınlar Saha Raporu

Hagley Oval’deki saha vuruş için mükemmeldi. Ancak kovalayan ekipler, projektörlerin altındaki koşullarla başa çıkmakta biraz zorlanabilirler. Kura atışını kazanmak ve tahtaya seri atmak takımlar için ileriye giden yol olmalıdır.


Avustralya Kadınlar vs İngiltere Kadınlar Hava Durumu

Oyun koşulları, oyun süresi boyunca hoş olacaktır. Maç saatinde yüzde yedi yağmur ihtimali var. Sıcaklık ise 17 derece civarında olacak.


Avustralya Kadınlar vs İngiltere Kadınlar Olası 11’ler

Avustralya Kadınlar

Alyssa Healy (hafta), Rachael Haynes, Meg Lanning (ş), Beth Mooney, Tahlia McGrath, Annabel Sutherland, Ashleigh Gardner, Jess Jonassen, Alana King, Megan Schutt, Darcie Brown

İngiltere Kadınlar

Tammy Beaumont, Danielle Wyatt, Heather Knight (ş), Natalie Sciver, Amy Jones (hafta), Sophia Dunkley, Katherine Brunt, Sophie Ecclestone, Kate Cross, Charlotte Dean, Anya Shrubsole

Avustralya Kadınlar – İngiltere Kadınlar Maç Tahmini

Avustralya, Dünya Kupası’ndaki rakiplerinden ayrı bir sınıf oldu. Lanning and Co., ihtiyaç anında vuruş ve bowlingde yeterince derinlik gösterdi. Ayrıca yedinci Dünya Kupası finallerini oynayacaklar. Avustralya maçı kazanmanın açık favorisi.

Tahmin: Avustralya Kadınlar bu karşılaşmayı kazanacak


Avustralya Kadınlar vs İngiltere Kadınlar canlı yayın detayları ve kanal listesi

TELEVİZYON: Yıldız Sporları Ağı

Canlı yayın: Disney+ Popüler Yıldızı


En yenileri yakalayın IPL 2022 canlı skor ve güncellenmiş IPL puan tablosu Sportskeeda’da her gün!

S. Meg Lanning yarım asırlık gol atacak mı?

şimdiye kadar 0 oy
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/icc-women-s-world-cup-2022-final-australia-women-vs-england-women-probable-xis-match-prediction-pitch-report-weather-forecast-live-streaming-details?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın