ICC Cricket World Cup Süper Lig Puan Tablosu (Güncellendi) 2 Nisan’da


Yeni Zelanda, bugün erken saatlerde Hollanda’ya karşı rahat bir galibiyetle ICC Kriket Dünya Kupası Süper Ligi puan tablosunda sekizinci sıraya yükseldi. Kaptan Tom Latham’dan 123 top 140, Blackcaps’i Hollanda takımına karşı 118 galibiyete taşıdı.

Bu sonucun izniyle, Yeni Zelanda 11. sıradan sekizinci sıraya yükseldi. Beş maçta beş galibiyetle ICC Kriket Dünya Kupası Süper Ligi’nde %100 galibiyet rekorlarını korudular.

Öte yandan, Hollanda dibe vurmaya devam ediyor. Pieter Seelaar’ın adamları şimdiye kadar dokuz maçta sadece iki galibiyet elde edebildiler. Sadece 25 puanları var.

Powerplay’de 32/5’ten sonunda 264/9’a kadar Tom Latham, Yeni Zelanda için çok sıkı mücadele etti. #NZvsNEDBir kaptanın doğum günü vuruşu. ?? Doğum Günü’nde en yüksek ODI puanı ve Takımın koşularının %53,0’ı. ?

Hollanda takımı, kura çekimini kazandıktan ve sahaya ilk çıkmayı seçtikten sonra bugün erken saatlerde Hamilton’da harika bir başlangıç ​​yaptı. Fred Klaasen ve Logan van Beek, Blackcaps’in powerplay’deki en üst sırasını yok etti ve 9.4 over sonrasında onları 32/5’e düşürdü.

Tom Latham’ın vuruşu, Yeni Zelanda’nın ICC Kriket Dünya Kupası Süper Ligi’nde yenilgisiz kalmasını sağladı

Tom Latham, maçı kazanan yüzyılı için Maçın Adamı ödülünü kazandı.
Tom Latham, maçı kazanan yüzyılı için Maçın Adamı ödülünü kazandı.

Kaptan Tom Latham, Colin de Grandhomme ile 57 koşuluk altıncı küçük kapı ortaklığı kurarken ev sahibi takımı kurtardı. Latham, Doug Bracewell ile yedinci küçük kapı için 90 koşu ekledi. Sonunda, 140 koşuda dışarıda kalmadı ve Yeni Zelanda’yı 50’de 264/9’a yönlendirdi.

Maçı kazanmak için 265 kovalayan Hollanda, 4/2’ye düştü. Vikramjeet Singh ve Bas de Leede arasındaki 77 kişilik üçüncü küçük kapı ortaklığı onları yarışmada canlı tuttu. Ancak Michael Bracewell’den üç küçük kapı, Hollanda’nın 146 koşuya çıkmasını sağladı. Ish Sodhi ve Kyle Jamieson, Bracewell’i ikişer küçük kapıyla destekledi.


En yenileri yakalayın IPL 2022 canlı skor ve güncellenmiş IPL puan tablosu Sportskeeda’da her gün!
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-nz-vs-ned-2022-icc-cricket-world-cup-super-league-points-table-updated-april-2?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın