Houston Texans, Deshaun Watson’a karşı açılan hukuk davalarında sanık olarak katılacak


Raporlara göre, Deshaun Watson davasında suçlayanların avukatı Tony Buzbee, oyun kurucu aleyhine açılan hukuk davalarında Houston Texans’ı sanık olarak ekliyor.

ESPN Houston Radyosu’ndan Vanessa Richardson, Buzbee’nin Teksaslıların Watson’ın davranışlarını kolaylaştırdığını ve varlıklarını korumak için ellerinden geleni yaptığını söylediği ifadesini tweetledi.

Buzbee ayrıca Teksaslıların Watson’ın sorunlarını bildiğine ancak harekete geçmediğine inandığını belirtti. Aşağıdaki açıklamanın tamamını okuyun.

Davacıların avukatı Tony Buzbee’nin açıklaması, Deshaun Watson aleyhine devam eden hukuk davalarında Houston Texans’ı sanık olarak ekleyeceklerini belirtiyor.

Şu anda 26 yaşındaki oyun kurucu aleyhine açılmış 24 dava var ve hepsinde herhangi bir yanlış yapmayı reddetti. Davalar, eski Teksaslı oyun kurucuyu, diğer şeylerin yanı sıra istenmeyen dokunmalara neden olmak ve kendini ifşa etmekle suçluyor.

Öne çıkan çok sayıda kadın kesinlikle kaşları kaldırıyor ve şimdi Teksaslıların sanık olarak eklendiği bildirildiğine göre, meseleye başka bir katman ekliyor.

Deshaun Watson, sivil takım elbiseleri yüzünden tüm sezonu kaçırabilir mi?

Cleveland Browns Sezon Dışı Antrenman
Cleveland Browns Sezon Dışı Antrenman

NFL’nin Deshaun Watson’ı askıya alacağına inanan birçok kişi var, ancak uzaklaştırma süresinin uzunluğu en büyük sorun. Bazıları için dört oyun yasağı uygunken, diğerleri 26 yaşındaki için bir yıl boyunca yasak istiyor.

youtube kapağı

Yeni detaylar gün yüzüne çıktıkça NFL’nin davayla ilgili olası bir ceza vermeyi beklediği düşünülüyor. Lig, eski Teksaslı yıldızını yalnızca kararlarını değiştirmeye zorlayabilecek yeni, kritik ayrıntıların kamuoyuna açıklanması için askıya almak istemiyor. Bazıları 30 Temmuz’a kadar bir karar verileceğini düşünüyor, ancak bu doğrulanmadı.

youtube kapağı

Bu, Browns ve oyun kurucu durumu için ne anlama geliyor? Değerli varlıkları üzerinde belirsizlik anlamına gelir. Bir oyuncuyla beş yıllık, 230 milyon dolarlık, tamamı garantili bir anlaşma imzalandığında, en azından bazıları için, 26 yaşındaki oyuncunun Browns için tek bir maç oynamama konusunda gerçek bir şans var.

Eğer sözleşmesini iptal ederlerse, Browns en azından önümüzdeki birkaç yıl boyunca yıldız oyun kurucu ve ilk tur draft hakkı olmadan kalacaktı.

Brown’lar, herkesin yoluna devam etmesini umdukları için Deshaun Watson’a 230 milyon dolar bahse girdi. Ancak NY Times ekibin kibirli bir şekilde reddettiği/yapıyormuş gibi yaptığı bir şey yaptı: Gerçekten ne olduğunu araştırdılar.

Browns’a, astronomik para kazanan bir oyuncuya kenarda oturan çok gerçek bir olasılık bırakıyor. Sosyal medyada, olumsuz bir şekilde daha fazla bilgi ortaya çıkarsa 26 yaşındaki oyuncunun kesilebileceğine dair artan düşünceler var.

Her iki durumda da, hukuk davasının bunun sonu olduğunu düşünen insanlar ne yazık ki yanılıyordu ve şimdi gün geçtikçe daha da kötüye gidiyor gibi görünüyor.


Akshay Saraswat tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-report-houston-texans-join-defendants-civil-lawsuits-deshaun-watson?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel