Houston Astros oyuncuları ve ekibine rapçi Trae Tha Truth tarafından özel yapım elmas zincirler takdim edildi


Houston Astros oyuncuları ve koçlarına World Series yüzük koleksiyonlarına ekleme yapmaları için özel bir fırsat verildi. Houston merkezli rapçi Trae Tha Truth, ünlü kuyumcu Iceman Nick’in yardımıyla tüm ekibe ve personele özel yapım bir pırlanta kolye hediye etti. Dünya Şampiyonları, Sonbahar Klasiğinde Phillies’i devirdikten sonra, çabalarının karşılığında biraz takdir almaları yerindeydi.

Houston Astros’un galibiyeti, Dusty Baker’ın mirasını pekiştirdi ve menajer olarak 25 yıl sonra ilk World Series yüzüğünü kazandı. Baker, bir Dünya Serisini kazanan gelmiş geçmiş en yaşlı menajer oldu ve aynı zamanda bu başarıya ulaşan üçüncü siyah menajer oldu. Astros için iyi hissettiren bir anda, bu yıl 39 yaşına giren atıcı Justin Verlander, Astros’u World Series şampiyonluğuna taşımak için bir sezon uzaktayken döndü.

Takıya geri dönersek, oyuncular, antrenörler, sahipler ve bazı personel dahil olmak üzere Houston Astros organizasyonunun 60 üyesinin tamamına sunuldu. Her bir kolye 5.000 dolardan fazla değere sahiptir ve Astros’un logosunun şeklidir. Kolyelerin her birinde iki karat pırlanta bulunan saf altından yapıldığı söyleniyor.

Birkaç Houston Astros oyuncusu yüzükleri şahsen aldı

Minute Maid Park’ta düzenlenen ve pandantiflerin teslim edildiği etkinlikte ALCS ve World Series MVP Jeremy Pena ve atıcı Lance McCullers Jr. gibi Houston Astros’tan birkaç oyuncu hazır bulundu. Organizasyonun diğer tüm üyeleri, teslimat yoluyla kendi kolyelerini alacaklardır.

Trae yeni buzu dağıtmadan önce “Şehir için sürekli savaşıyorlar,” dedi. “Şehrin onlar için savaşmaya ve onlar için koşmaya devam etmesi doğru.”

Trae ayrıca Instagram’da özel günü kutlayan bir video yayınladı.

Bugün Uyuşturucuydu!! Başkalarını Kutsamak Her Zaman Mübarek Olur.. Ben ve Kardeşim @iceman_nick @astrosbaseball Şampiyonu Oyuncuları ve Personeli & @mattressmackofficial’ı Özel Elmas Astro Logo Parçaları ve Kolye ile birlikte #WorldSeries @bumpboxx Çağrı Cihazıyla Kutsuyoruz Onlara Ve O Şehire Değer Verdiğimizi Bildirmek İçin Yanlarında Olun!! Onları Bir Kez Buzlamak Zorunda Kaldım🤘🏿🥶⚾️ …. AŞK – Instagram aracılığıyla Gerçeği İzleyin

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-watch-houston-rapper-trae-tha-truth-presented-custom-diamond-chains-houston-astros-players-staff-commemorate-2022-world-series-victory?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir