Hollie Doyle: Klasik kazanan jokey ve Sky Sports elçisi, 2022’de 100 kazanana ulaşan ilk kişi | Yarış Haberleri


Sky Sports Racing büyükelçisi Hollie Doyle, Pazartesi gecesi Wolverhampton’daki Society Lion’da zafer kazanarak bu yıl 100 kazananla ortak olan ilk sürücü oldu.

Geçen ay French Oaks’ta Nashwa ile ilk Klasik başarısının keyfini çıkaran Doyle, Ed Dunlop’un Pazartesi akşamı Cazoo Handikap’ı üç boyunun biraz altında indirme suçlamasıyla bir araya geldi.

Hollie Doyle, Nashwa'nın Chantilly'deki Group One Prix de Diane'deki zaferini kutluyor
Resim:
Hollie Doyle, Nashwa’nın Chantilly’deki Group One Prix de Diane’deki zaferini kutluyor

Sürücü, 2021’de kişisel olarak en iyi 172 kazananı belirledi ve bir önceki yılki 151’ini geliştirdi ve yeniden yüzyıla damgasını vurmaktan memnun oldu.

Sky Sports Racing’e konuşan Doyle, “Bunu yapmış olmak güzel. Bunu her yıl bir kez yaptığınızda, her yıl yapmak istersiniz, bu yüzden harika. İyi bir kaç hafta oldu, umarım devam edebilir.

“Bir önceki yıl daha iyi olmaya çalışmak her zaman güzeldir, ancak bir noktada bunu yapmanın zor olacağını anlıyorum, ama deneyeceğim.

Hollie Doyle ve Trueshan
Resim:
Trueshan ile Hollie Doyle

“Bu yıl bazı prestijli kazananlar kazandım ve birçok fırsat yakaladım, yani istediğin bu.”

Doyle, Flat jokeyler şampiyonasında 44 kazananla, kocası Tom Marquand ile birlikte ikinci olurken, William Buick 69 kazananla başı çekiyor.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12650465/hollie-doyle-classic-winning-jockey-and-sky-sports-ambassador-the-first-to-reach-100-winners-in-2022

SMM Panel PDF Kitap indir