Hollie Doyle blogu: Summer Mile’da Modern Haberler yok ama Deauville gezisinden önce Ascot başarısında altı atış | Yarış Haberleri


Sky Sports Racing büyükelçisi Hollie Doyle, Summer Mile Stakes’te Modern News’e binme şansını kaçırdı, ancak Cumartesi günü Fransa’ya yapacağı geziden önce Ascot’ta altı başarı şansı daha var.

Dayanıklılık, Crusade’in en güçlü giysisidir

Charlie Appleby ve Godolphin ekibi ile takım oluşturuyorum. Magnum Klasik Dondurma Handikapı (4.10) üzerinde vahşi haçlı seferiiyi bir ödül için sadece iki rakiple karşılaşan.

York’un Dante Festivali’nde favori olarak gönderildiğinde benzer bir buçuk mil handikapta iyi bir yenilgi aldı, ancak onu yenen at Al Quareem, Grup Üç Bahreyn Kupası’nda ikinci bitirerek formu güçlendirdi. Perşembe günü Newmarket’te.

Dubawi’nin oğlu güçlü kalıyor, ancak bu kurs ve mesafe boyunca Kraliyet Toplantısı’nda Kral George V Handikap’ta Bahreyn Kupası kazanan Deauville Legend’in iyi bir üçüncüsü olan Israr tarafından kimlik bilgilerini test ettirecek.

Üçlü, küçük ve sıkı bir yapbozla tamamlanıyor, Wild Crusade’in yenilmez ahır arkadaşı Warren Point, ilk kez gemide Tom (Marquand) ile birlikte yolculuğa çıkıyor.

Hollie Doyle
Resim:
Doyle, Wild Crusade’de en iyi antrenör Charlie Appleby için dokuzuncu yolculuğuna çıktı

Kraliyet hayal kırıklığını silmek için ayrıldı

Büyük bir kaçış bekliyorduk Sekmeli Royal Ascot’taki Wokingham Handikap’ta ama başlangıçta yanımıza çekilen gevşek bir at tarafından neredeyse yere yığıldığında her şey ters gitti.

Archie Watson’ın iğdişini bu aksilikten önce Windsor ve Haydock Park’taki Listelenen yarışlara yerleştirilmişti, bu yüzden 100.000 £ ile tekrar yola çıkma şansı var. Betfred Miras Handikap (3.0).

Haydock’ta bizi yenen Raasel, geçen hafta sonu Sandown’da Grup Üç Mercan Hücumu’nu kazanarak formun hakkını verdi. Tahmini hızlı zemin ona uyacak ve etrafımda beni yarışa götürmek için yedi numaralı durakta birkaç süslü at var.

Tabdeed (mavi ve beyaz) Newbury'de Hackwood Stakes'i kazandı
Resim:
Tabdeed (mavi ve beyaz) Newbury’de Hackwood Stakes’i kazandı

Hatta Caldwell’e giden anahtarı dört nala koş

Michael Scudamore için iyi bir dörtnala güveniyorum. Caldwell içinde Yüksek Hızlı Hizmetler Engeli (2.25) – İlkbaharda All-Weather’da kazandığım bir at.

Geçen ay Kempton’da iki mil üzerinde bir saniyeyi bitirdiğimde olduğu gibi yarışlarında biraz hevesli olabilir, ancak onu yakalayabilirsem bu zorlu pistte bir mil altı kürkü onun güçlü yanlarını gösterecek. yerleşmek.

Daha sonra, ultra güvenilir sürmeyi dört gözle bekliyorum Claire’e söyleme Dan ve Claire Kubler için Köy Otelleri Köstebek Handikapı (4.45). Taşıması gereken büyük bir ağırlığı var ama Royal Ascot’taki Kensington Palace Stakes’te biraz krediyle koştuktan sonra kendi cinsine karşı yarışmayı bir kez daha takdir etmeli.

Don’t Tell Claire geçen Eylül’de parkur ve mesafede daha iyi bir kısraklar yarışı kazandı, ancak handikapta daha yüksek.

Don't Tell Claire ve Liam Keniry 2020'de Sandown'da kazandı
Resim:
Don’t Tell Claire ve Liam Keniry 2020’de Sandown’da kazandı

ben de yeni gelene biniyorum külçe bombacısı açılışta İngiliz Aygırı Studs EBF Kısıtlı Acemi Bahisleri (1.50) Tadbeed’in sahipleri Lone Star Investments için. Evde ona hiç oturmadım ama o, ilk çıkışında ne elde ederse etsin, deneyim için gelişecek olan Mehmas’ın kapsamlı bir oğlu.

Sonunda, eski bir yıldızdayım Ascot Sebastian’ın Eylemi Güven Temmuz’da Noel Handikap (5.15). Bay Tyrrell yıllardır Richard Hannon’da öğretmenlik yapıyor ama hala sekiz yaşında yeteneğini koruyor, bu yüzden iyi bir not almasını umuyorum.

Fransa’da Listelenen başarı için Gunning

Akıllı sprinter sürmek için Pazar günü Fransa’ya uçuyorum garrus Listelenen Charlie Hills için Prix ​​Des Ris-Orangis (4.25) Deauville’de.

Altı yaşındaki oyuncu, Royal Ascot’taki Birinci Grup Platinum Jübile’de varlığını hissettiremedi, ancak ondan önce, Nisan ayında Newmarket’teki Üçüncü Grup Abernant Stakes’te ıstırap verici bir şekilde reddedildiği zaman da dahil olmak üzere, bazı güzel yarışları yenilgiyle yönetmişti.

Bu altı furlong, geçen yıl Ağustos ayında pistte Grup Üçünü kazanan ve derecedeki düşüşü takdir etmesi gereken bir at için idealdir.

Hollie Doyle, Sky Sports Racing’den Simon Mapletoft ile konuşuyordu.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12648656/hollie-doyle-blog-no-modern-news-in-summer-mile-but-six-shots-at-ascot-success-before-deauville-trip

SMM Panel PDF Kitap indir