Hintli kriket oyuncusu Dinesh Karthik, Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo arasında seçim yaptı


Hintli kaleci-meyilli Dinesh Karthik, Cristiano Ronaldo’dan Lionel Messi’yi seçti. Tamil Nadu kriketçisine Hindistan ve Güney Afrika arasındaki ikinci T20 uluslararası yarışmasından önce birkaç “Bu veya Şu” sorusu soruldu.

37 yaşındaki oyuncunun Messi veya Ronaldo’yu seçmesi istendiğinde, Karthik şu anki Arjantinli kaptanı seçmekte tereddüt etmedi.

Karthik yanıtını desteklemek için şunları söyledi (aracılığıyla BCCI’nın Twitter hesabı):

“Messi. O biraz farklı. Şimdiye kadar onu ne kadar az izlesem onu ​​izlemekten keyif aldım.”

Aynı video aşağıda görülebilir:

Hindistan kriket takımının Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo arasında bölündüğünü belirtmekte fayda var. Göre kriket, eski Hint kaptan Virat Kohli, Ronaldo’ya hayran. Bu arada, hızlı melon Muhammed Siraj, kriket sahasında ikonik Ronaldo kutlamasını yeniden yaratarak bir küçük kapı kutluyor.

Eski kriket efsanesi Sachin Tendulkar ise Messi’yi Manchester United’ın önüne geçirdi. Göre HedefTendulkar, Arjantinli süperstarın Ronaldo’dan daha çok kendi türünde olduğuna inanıyor.


Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi, milli takımlarıyla harika uluslararası molalar verdi.

Hem Cristiano Ronaldo hem de Lionel Messi, en son uluslararası molada kendi milli takımlarıyla harika zamanlar geçirdiler. İkili, bu yıl Katar’da yapılacak 2022 FIFA Dünya Kupası öncesinde çok iyi durumda görünüyor.

Cristiano Ronaldo’nun Portekiz ekibi, UEFA Uluslar Ligi’nde dört maç oynadı. Ronaldo bu maçlardan sadece üçünü oynadı, ancak Euro 2016 kazananları için 4-0’lık bir galibiyette İsviçre’ye karşı bir puan aldı.

37 yaşındaki forvetin şu anda Portekiz milli takımı için 117 gol attığını ve uluslararası futbolda atılan en çok gol rekorunu kırdığını belirtmekte fayda var.

Lionel Messi ise Arjantin ile daha da iyi bir uluslararası mola verdi. 34 yaşındaki forvet, iki kez dünya şampiyonunu 1 Haziran’da Wembley Stadyumu’nda İtalya’ya karşı 2022 Finalissima şampiyonluğuna yönlendirmede hayati bir rol oynadı. maç sırasında.

Lionel Messi daha sonra 5 Haziran’da Arjantin’in uluslararası hazırlık maçında kazandığı 5-0’lık galibiyette Estonya’ya karşı beş gol atacaktı. Bu, Messi şanlı kariyerinde bir maçta ikinci kez beş gol kaydetti. 2012’de UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Bayer Leverkusen’e karşı Barcelona formasıyla bir maçta beş gol attı.


Sankalp Srivastava tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-indian-cricketer-dinesh-karthik-chooses-lionel-messi-cristiano-ronaldo?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir