“Hint kriket takımı için son kez ağladım”


Geçen yıl 23 Haziran’da Team India, Dünya Test Şampiyonası’nı kazanmaya sadece bir adım kaldı. Virat Kohli ilk kez Hindistan’ın Test kaptanı olduğunda, o gün paramparça olan her koşulda kazanan bir takım kurma hayali vardı.

Hindistan deplasmanda epeyce ünlü maç kazandı, ancak en büyük Teste geldiğinde, Yeni Zelanda’ya karşı son engeli aşamadılar.

Twitter’daki bazı taraftarlar dokuz yıl önce aynı gün Hindistan’ın Şampiyonlar Kupası galibiyetini kutlarken, bazıları da bu yürek burkan kaybı hatırladı.

İşte tepkilerden bazıları:

bu adam kaptanlık konusunda her zaman %120’sini verdi. Yapılan takım Hindistan hayır. 1 takım , 5 test topu kazandı ve ekibini 2021’de WTC finali oynamaya yönlendirdi . Yine de karşılığında kalp kırıklığı oldu ! Bunu hak etmiyor. 💔 Şimdi tam bir topa vuran oyuncu, bırakın konuşsun kralı sopanız yapsın @imVkohli !

Wtc finali en çok acıtıyor ve en çok ben demek istiyorum. Hindistan olmalıydı

@ICC Hintli bir kriket taraftarı olarak çok kötü günler geçirdiğim ama bir kriket taraftarı olarak güzel günler geçirdiğim o gün, çünkü o gün ikinci favori takımım Yeni Zelanda şampiyonluğu kazandı Ve onlar adına çok mutlu oldum Ve o gün oyununu gösterme şekilleri, bu unvanı kazanmayı hak ettiler. #WTCFinal

Wtc Final ile ilgili hiçbir anım yok. wtc finali nedir

2019-2021 WTC döngüsünde en iyi aşamayı geçirdik, takım inanılmazdı 💓 & özgüven 🔥, kazanmaya yönelik tavrımız bizi Finale çıkardı ✨Ama 😞💔 önemli değil 😓

Bu iç karartıcı Testin başlamasının üzerinden 1 yıl geçmişti. Her neyse, Gill ve Rohit’e adil oyun. çok iyi başladılar

Dünya Test Şampiyonası Final kaybının bir yılı. Hint Kriket Takımı için son kez ağladım.


Yeni Zelanda’nın tempo dörtlüsü Hindistan için fazla iyiydi

Rezerv gün 23 Haziran’da kullanıldı, çünkü testin çoğu için yağmur yağdı. Yedek güne 32 koşuyla zayıf bir farkla giren Yeni Zelanda, hafif bir avantaja sahipti. Ama yine de Virat Kohli ve Cheteshwar Pujara hala kırışıktayken bu herkesin oyunuydu.

Kohli ve adamlarının Kiviler için koyabilecekleri güvenli hedefin ne olabileceği konusunda her türlü permütasyon ve tartışma başladı. Ancak, 6. Günde Kyle Jamieson hem Kohli hem de Pujara’yı geri gönderdiği için tüm bu konuşmalar bir saat içinde kayboldu.

Küçük kapıları kaybetmeye devam ettiler ve puan tablosunu işlemeye devam etmek için mücadele ettiler. Sahada tempocular için çok şey vardı ve vurucular ortaklıkları sürdüremediler. En az 200 koşu önde ulaşmaya çalıştılar, ancak dört küçük kapıyla Tim Southee, durumun böyle olmamasını sağladı.

Kiwiler 139’luk mütevazı bir hedef olarak belirlenmişti ve bowling oynayanlara yardımcı olabilecek tek şey, sallanmayı ve hatta yağmuru desteklemek için bir bulut örtüsü olabilirdi. Ancak, parlak ve güneşli bir gündü, bu da Kane Williamson ve adamlarının sekiz kapılı bir galibiyete ulaşmalarına yardımcı oldu.

Kohli’nin yüzündeki ifade, ekibinin ‘çok yakın ama bir o kadar uzak’ durumunu özetledi.


Kriket dışındaki sporlarla ilgileniyor musunuz? Daha fazla ayrıntı bulun burada

Sudeshna Banerjee tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-that-s-last-time-i-ve-cried-indian-cricket-team-fans-recall-heartbreaking-loss-wtc-final-day-year-ago?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel