“Hindistan’da lanetlendiğimi sanıyordum”


Avustralyalı çok yönlü Mitchell Marsh, yakın zamanda sona eren IPL sezonunda Delhi Capitals ile geçirdiği zamana ‘lanetli’ olduğunu belirterek başladı. Bununla birlikte, çok yönlü dikişli bowling oyuncusu, bir yaralanma ve COVID-19’dan sonra iyileştikten sonra turnuvadaki görevini sevdiğini itiraf etti.

IPL 2022’den önce Pakistan’ı gezen Marsh, kalça fleksör yaralanması nedeniyle tüm beyaz top serisini kaçırdı. Royal Challengers Bangalore’a karşı oynanan maçın ardından, çok yönlü oyuncu COVID-19 için pozitif test etti.

Bununla birlikte, Batı Avustralyalı, Rajasthan Royals’a karşı maç kazandıran bir vuruş da dahil olmak üzere bazı etkileyici kamera rolleri oynadı.

Ile konuşmak kriket.com.auMitchell Marsh, tekrarlanan aksilikler nedeniyle Hindistan’da geçirdiği zaman tarafından lanetlendiğini hissettiğini söyledi. 30 yaşındaki dedi ki:

“Oradaki ilk birkaç haftamdan sonra Hindistan’da lanetlendiğimi düşündüm. İlk sakatlığımı atlattım – ki bu çok küçüktü – ama sonra bir oyun oynamak ve COVID almak için biraz titrek bir başlangıçtı. Ama bir kez Gittim, tahtaya birkaç tutarlı performans koymak güzeldi. Orada geçirdiğim zamanı kesinlikle sevdim.”

Sağ elini kullanan oyuncu ilk IPL 2022 oyununu RCB’ye karşı oynadı ancak devam edemedi. Başkentler zafer için 190’ı kovalarken, Marsh, tarafı hedefin 16 koşu gerisine düştüğü için 24 top 14 ile mücadele etti. Birkaç kamera hücresi ve Royals’e karşı 62 top 89 ile geri döndü.

“Oyuncularına ne kadar değer verdiğine dair gerçek bir fikrim var” – Mitchell Marsh, Ricky Ponting hakkında

Ricky Ponting.  (Resim Kredisi: Getty)
Ricky Ponting. (Resim Kredisi: Getty)

30 yaşındaki oyuncu, Capitals baş antrenörü Ricky Ponting ile geçirdiği zamanı değerlendirdi ve Avustralyalı’ya kendisine güven aşıladığı için teşekkür etti. Mitchell Marsh ekledi:

“Herkes onun hakkında çok fazla konuşuyor ve oyunda neler başardığını konuşuyor, ancak oyuncularını ne kadar önemsediğini gerçekten anlıyorum – muhtemelen bir kaptan ve bir takımın lideri olarak böyle biriydi. Delhi için gerçekten önemli bir oyuncuymuşum gibi hissetmemi sağladı. Bir lider size bu tür bir güven aşıladığında, bundan güven kazanırsınız.”

Kıdemli kriket oyuncusu bundan sonra 7 Haziran’da Colombo’da başlayan Sri Lanka’ya karşı üç oyunlu T20 serisinde yer alacak. Çok yönlü, Test ve ODI ekiplerini de yaptı.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-i-thought-i-cursed-india-mitchell-marsh-reflects-ipl-2022-stint-amid-covid-19-positive-test?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel