Hindistan vs İrlanda 2022: Suryakumar Yadav’ın karısı Devisha, İrlanda T20I’lerinde onunla birlikte olmak için Dublin’e ulaştı


Hindistan takımı oyuncusu Suryakumar Yadav, ev sahibine karşı yaklaşan iki maçlık T20I serisinden önce İrlanda’ya ulaştı. Sağ elini kullanan kişi, tur sırasında eşi Devisha’ya eşlik edecek.

Suryakumar Yadav, Cuma günü eşi dizinin açılışından önce Dublin’e geldiğinde Instagram hikayesinde çok güzel bir video paylaştı. İki T20I, oyuncu için önkol yaralanmasından kurtulduktan sonra geri dönüşünü yaptığı için son derece önemlidir.

Instagram hikayesine şunları yazdı:

“Ve tekrar buluşuyoruz”

Suryakumar Yadav’ın sakatlığının ardından geri dönüşü

Yadav’ın bu yılki Hindistan Premier Ligi’nde (IPL 2022) önkolundan sakatlandığını belirtmekte fayda var. Aynı nedenle Güney Afrika’ya karşı yakın zamanda sonuçlanan beş maçlık ev T20I serisinin dışında bırakıldı.

Vurucu sakatlıklar nedeniyle bu yıl birkaç maçı kaçırmak zorunda kaldı. Baş parmağındaki sakatlık nedeniyle Sri Lanka’ya karşı oynanan beyaz top serisine katılamadı. Özellikle, IPL 2022’nin ilk fikstürlerinin dışında oturmak zorunda kaldı.

İrlanda turu ile kriket eylemine geri dönecek. Hindistan ve İrlanda’nın Dublin’deki iki T20I’de savaşması planlanıyor. Açılış karşılaşması 26 Haziran Pazar günü oynanacak.

Çok yönlü Hardik Pandya görev için kaptan olarak atanırken, kıdemli pacer Bhuvneshwar Kumar iki oyunda onun yardımcısı olarak görev yapacak.

Hindistan – İrlanda 2022 kadroları

Hindistan kadrosu: Hardik Pandya (ş), Bhuvneshwar Kumar (vc), Ruturaj Gaikwad, Ishan Kishan, Suryakumar Yadav, Sanju Samson, Rahul Tripathi, Deepak Hooda, Venkatesh Iyer, Axar Patel, Dinesh Karthik (hafta), Avesh Khan, Harshal Patel, Umran Malik , Arshdeep Singh, Yuzvendra Chahal, Ravi Bishnoi

İrlanda kadrosu: Andrew Balbirnie (ş), Harry Tector, Gareth Delany, Paul Stirling, Curtis Campher, Stephen Doheny, Lorcan Tucker, Mark Adair, George Dockrell, Joshua Little, Andy McBrine, Barry McCarthy, Conor Olphert, Craig Young


Kriket dışındaki sporlarla ilgileniyor musunuz? Daha fazla ayrıntı bulun burada

Akshay Saraswat tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-india-vs-ireland-2022-suryakymar-yadav-s-wife-devisha-reaches-dublin-ireland-t20is?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir