Hindistan sunucusu için Free Fire MAX OB35 güncelleme yayın tarihi ve saati


Free Fire MAX, piyasaya sürülmesinden bu yana, büyük bir hayran kitlesi topladı ve birçoğunu aynı oynanışı sunarak ancak daha iyi bir deneyim sunarak daha iyi bir sürüme geçmeye teşvik etti. Güncellemeler, birkaç ayda bir yayınlanan güncellemelerle bu başarının çok önemli bir parçası olmuştur.

OB34 güncellemesinin Mayıs ayında yayınlanmasından sonra, bu ay en son OB35 sürümünün yayınlanacağı görülecektir. Ayrıca, Advance Server’ın tanıtımıyla birlikte oyuncular, gelecek içeriğin bir önizlemesine de sahip oldular.

Geliştiriciler, Ağustos 2022’de oyunun beşinci yıl dönümü kutlamalarını içereceği için yamanın etrafındaki heyecanı daha da artıran OB35 güncellemesinin resmi çıkış tarihini duyurdular. Yaklaşan güncelleme hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek için okumaya devam edin.


Free Fire MAX OB35 güncelleme yayın tarihi ve saati

Geliştiriciler, OB35 güncellemesinin 20 Temmuz'da yayınlanacağını açıkladı (Görüntü Garena üzerinden)
Geliştiriciler, OB35 güncellemesinin 20 Temmuz’da yayınlanacağını açıkladı (Görüntü Garena üzerinden)

Free Fire MAX India sunucusuna Battle in Style etkinlik takviminin yakın zamanda eklenmesiyle birlikte, geliştiriciler OB35 güncellemesinin çıkış tarihini resmi olarak açıkladılar. Canlı yayına devam edecek 20 Temmuz 2022beklenen tarih ile uyumludur.

Güncellemelerden önce genellikle Hindistan saatine göre sabah başlayan ve en son sürüme sorunsuz bir geçiş sağlamak için akşama kadar süren uzun bir bakım dönemi gelir.

OB34 güncellemesi için bakım programı (Görüntü Garena üzerinden)
OB34 güncellemesi için bakım programı (Görüntü Garena üzerinden)

Yama, genellikle ara başladıktan sonra indirilebilir. Bu nedenle, oyuncular güncellemenin 11.30-13.30 IST (GMT +5:30) arasında yayınlanmasını bekleyebilirler.

Sunucuların çevrimdışı olması nedeniyle oyuncular, planlanan aranın sonuna kadar Free Fire MAX oynayamayacak veya yeni özelliklerin keyfini çıkaramayacak. Ayrıca oyunu daha eski bir sürümde oynamak mümkün olmayacak ve kullanıcıların oyunu güncellemeleri gerekecek.

Önceki güncellemelere benzer şekilde, oyuncular en son sürümün yayınlanmasından sonraki birkaç gün içinde indirdikleri için büyük olasılıkla ödüller alacaklar. Battle in Style takvimine göre, oyuncular giriş ödülleri olarak yama gününde muhtemelen bir Diamond Royale Kuponu, bir Weapon Royale Kuponu, Evrensel Parçalar ve Evcil Hayvan Maması alacaklar.


Özellikleri güncelle

Hoot, en yeni evcil hayvanın adıdır (Görüntü Garena üzerinden)
Hoot, en yeni evcil hayvanın adıdır (Görüntü Garena üzerinden)

Advance Server’ın birçok özelliği, yamanın yayınlanmasıyla birlikte Free Fire ve MAX varyantına dönüşecek. Bu sefer şunları içermesi bekleniyor:

  • J.Biebs, Justin Bieber’ın oyun içi karakteri
  • Net Hoot evcil hayvanı
  • Üç yeni oyun modu (Droid Apocalypse, Coin Cash ve Free for All)
  • Yeni SMG: Bizon
  • Daha iyi kullanıcı arayüzü

Kesin ayrıntılar resmi olarak açıklanmasa da bunlar OB35 Advance Server’da zaten mevcut. Oyuncular, buraya tıklayarak onlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirler.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/free-fire/news-free-fire-max-ob35-update-release-date-time-india-server?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir