Hindistan, Melbourne’deki Zimbabwe’yi 2. Grup’ta mağlup ettikten sonra T20 Dünya Kupası yarı finallerinde İngiltere ile oynayacak | Kriket Haberleri


Hindistan, Zimbabwe’yi Melbourne’de 71 koşuyla mağlup ederek Grup 2’yi kazandıktan sonra T20 Dünya Kupası yarı finallerinde İngiltere ile oynayacak.

Rohit Sharma’nın tarafı, Güney Afrika’nın Pazar günkü ilk fikstürde Adelaide Oval’de Hollanda’ya 13 maçlık şaşırtıcı bir yenilgisinin ardından son dörtte bir yer emindi.

Hindistan’ın daha sonra Zimbabve karşısında büyük bir galibiyet elde etmesi, rakiplerini 17.2’de 115’e düşürmeden önce 186-5’lik bir skorla kazandılar ve havuzlarının zirvesinde, Bangladeş’i yenerek ikinci yarı finali alan Pakistan’ın iki puan önünde bitirdiler. Grup 2.

Hindistan şimdi Perşembe günü Adelaide’de Grup 2 ikincisi İngiltere ile oynayacak (İngiltere saati ile 08:00), Pakistan Grup 1 kazananları Yeni Zelanda ile Çarşamba günü Sidney’de (İngiltere saati ile 8:00) karşılaşacak.

Ravichandran Ashwin (3-22), Hardik Pandya (2-16) ve Mohammed Shami (2-14) kombine bir galibiyet almadan önce KL Rahul (51/35) ve Suryakumar Yadav (25/61) Hindistan adına sopayla oynadı. yedi kale.

Rahul, 13. sırada altı ile 34-top ellisini perçinledi, Suryakumar ise 20.’de 23-top yarım asırını tamamladı, çünkü Hindistan son beş overlarından 79 koşuyu yağmaladı.

Hardik Pandya (18’de 18) tarafından desteklenen Suryakumar, 16. sırada Blessing Muzarabani’den iki dört, 17. sırada Richard Ngarava ve 18. sırada Tendai Chatara’dan altı ve dört vuruş yaptı.

Dünyanın en üst sıralarında yer alan T20I vurucusu daha sonra, turnuvadaki üçüncü ellisini çentiklendirirken, ağızları açık bırakan iki altılı da dahil olmak üzere, 21 koşu finalinde Ngarava’dan üç muhteşem bacak kenarı sınırını çiviledi.

Virat Kohli, etkileyici Sean Williams’a (2-9) 26 sayı atarak dördüncü golünü atamadı, ancak daha sonra, Wesley Madhevere’yi (0) Bhuvneshwar Kumar’dan uzaklaştırmak için siperde bir dalış yakalamasıyla sahada ani bir etki yarattı. Zimbabwe’nin kovalamacasının ilk topu.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Zimbabwe’li Ryan Burl, T20 Dünya Kupası’nda Hindistan’a karşı oynadığı maçta sınırda harika bir dalış yakaladı

Arshdeep Singh, Regis Chakabva’yı (2) temizlediğinde ve Sikandar Raza (24’te 34) ve Ryan Burl’un (22’de 35) elli bir standı paylaşmadan önce sekizinci sırada 36-5 olduğu ikinci maçında ikinci kalesini kaybetti. altıncı kale.

Burl’ün sopayla yaptığı çabalar, sahada harika bir yakalamayı izledi, çünkü o, Hindistan’ın vurucusunun yarışmadaki ilk görünüşünde Rishabh Pant’ı (3) görevden almak için geniş ve uzun sınırda sıçradı.

Burl Ashwin tarafından vurulduğunda, Zimbabwe 19 koşu için son beş kalesini kaybetmeye devam etti.

T20 Dünya Kupası yarı finallerini Çarşamba ve Perşembe günleri Sky Sports Cricket’te canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12739886/india-to-play-england-in-t20-world-cup-semi-finals-after-thrashing-zimbabwe-in-melbourne-to-top-group-2

SMM Panel PDF Kitap indir