“Her zaman nedime olduğunu hissettim” – Simon Jordan, Mauricio Pochettino’ya sert çıkıştı ve PSG patronunun acımasız rantta ‘herhangi bir ciddiyeti olmadığını’ iddia etti


Eski Crystal Palace başkanı Simon Jordan, Paris Saint-Germain (PSG) patronunun ‘herhangi bir ciddiyeti olmadığını’ iddia ederek Mauricio Pochettino’yu eleştirdi.

ESPN PSG’nin Pochettino’yu görevden aldığını ve iki tarafın Çarşamba günü ayrılması konusunda anlaşmaya vardığını bildirdi.

Arjantinli lider Paris Saint-Germain’in Ligue 1 şampiyonluğuna ulaşmasına rağmen Pochettino için zor bir sezon oldu. PSG’nin şampiyonluk başarısını kutladığı gün beklenmedik bir şekilde yuhalandı ve Tarafın Şampiyonlar Ligi’nde son 16’da Real Madrid’e karşı çöküşü nedeniyle eleştirilerle karşı karşıya kaldı.

Simon Jordan, eski Tottenham Hotspur yöneticisini Arjantinli’ye acımasız bir saldırıda eleştirdi. talkSPORT’a (aracılığıyla İfade etmek):

“Onun her zaman bir nedime olduğunu hissettim. İnsanlar ona bakıyor ve ona hak etmediğini düşündüğüm bu konumu veriyor. O bir X-Factor yöneticisi değil. Hiç gravitası yok. Gravitas bir şeyleri kazanmaya dayanır.”

🤦‍♂️ “İnsanlar Neymar ve Mbappe’yi yönetmenin zor olduğunu söylüyor… beni rahat bırak!”😡 “O bir nedime, insanlar ona hak etmediği bir konum veriyor!”❌ “Poch’un ağırlığı yok! Gravitas bir şeyleri kazanmaya dayalıdır!” Simon Jordan, Pochettino’nun başka bir ilk 6 PL işi alamayacağını söylüyor! 🔥

Pochettino, yönetimde olduğu süre boyunca Espanyol, Southampton, Tottenham ve Paris Saint-Germain’i yönetti. Parc des Princes’teki ilk sezonunda Coupe de France ve Fransa Süper Kupası’nı kazandı.

Bu sezon Arjantinli, antrenör olarak ilk lig şampiyonluğunu elde etti ve PSG tarafını Ligue 1 şampiyonluğuna taşıdı. Ancak 50 yaşındaki oyuncuyu sorguya çeken Parislilerin Şampiyonlar Ligi’ndeki teslimiyeti oldu.

Yerine OGC Nice menajeri Christophe Galtier’in geçmesi bekleniyor. RMCSport Fransız’ın bu yaz Pochettino’nun yerini almak için görüşmelerde bulunduğunu bildiriyor.


PSG patronu Mauricio Pochettino, Manchester United’a gitmemek için mi üzülüyor?

Mauricio Pochettino geçen yıl Red Devils'i geri çevirdi.
Mauricio Pochettino geçen yıl Red Devils’i geri çevirdi.

Manchester United, geçen Ekim ayında eski menajerleri Ole Gunnar Solskjaer’i görevden aldıklarında Mauricio Pochettino ile yoğun bir şekilde bağlantılıydı.

Norweigan’ın yerini alacak olanın önde gideni olduğuna dair söylentiler ortaya çıktı ve Sir Alex Ferguson ile tanışmasıyla ilgili önceki yorumları futbol dünyasını çılgına çevirdi.

Ancak Pochettino, gazetecilere verdiği demeçte, Old Trafford’a gittiği iddialarını hızla reddetti. Gökyüzü sporları):

“Başka bir kulübün yaptığı beni ilgilendirmez, benim PSG’ye odaklanmam lazım. Konuşma hatasına düşmeyeceğim. Söyleyeceğimiz her şeyi biliyorsunuz, geçmişte Espanyol’da dediğim zamandı. hayalim Sir Alex ile tanışmaktı [Ferguson].

Ekledi:

“Şimdi söyleyeceğim her şey yanlış anlaşılacak ve bağlam dışı olacak. PSG oyuncusuydum. Kulübü seviyorum. Taraftarları seviyorum. Ligue 1 ve Şampiyonlar Ligi’nde savaşıyoruz.”

🚨 Mauricio Pochettino’nun PSG’deki başarısızlıkları, şimdi Ralf Rangnick’in yerine Erik ten Hag’ı atayacak olan Manchester United’ın ilgisini soğuttu. (Kaynak: Telgraf) https://t.co/fDNmS3yDuY

Paris’teki büyüsünün nasıl gittiği göz önüne alındığında, Arjantinli, Red Devils’i ele geçirme fırsatını kaçırdığı için pişman olabilir. Erik ten Hag, bu yıl Mayıs ayında United’ın yeni menajeri olacaktı.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-always-felt-he-s-bridesmaid-simon-jordan-lashes-mauricio-pochettino-claims-psg-boss-not-got-gravitas-brutal-rant?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel