“Hepinize uzun sürmeyeceğini söylemiştim.. Ronald Acuna Jr. çok Soğuk”


Atlanta Braves yükselen süperstarı Ronald Acuna Jr. geri döndü ve 2022 Beyzbol Ligi sezonunda şimdiye kadar her zamanki haline benziyor. Dün Oakland Athletics’e karşı oynanan maçta Acuna, yüksek bir sayı yakaladı. Gittiğini anlar anlamaz, Atlantalı atlet, NBA süperstarı Trae Young’a ve onun imzası olan “buz gibi soğuk” kutlamasına saygılarını sunarak kutladı.

“@ronaldacunajr24 @TheTraeYoung celly’i vurdu” – @ SportsCenter

Kutlama Twitter’da o kadar yayıldı ki, Trae Young bile Sports Center gönderisine yanıt verdi.

“Hepinize çok uzun sürmeyeceğini söylemiştim.. @ronaldacunajr24 çok soğuk” – @ Trae Young

Çok yıllık NBA All-Star, kutlamaya ve genel olarak Ronald Acuna Jr.’a desteğini gösterdi. Aynı şehri temsil eden yıldız sporcuların ortaya çıkıp birbirlerine destek olduklarını görmek her zaman güzeldir.

Ronald Acuna Jr. geri döndü ve her zamankinden daha iyi

Atlanta Braves - Colorado Rockies
Atlanta Braves – Colorado Rockies

Ronald Acuna Jr. geçen Mayıs ayında talihsiz bir sakatlık geçirdi ve Atlanta Braves’in büyülü World Series şampiyonluk koşusunu içeren 2021 sezonunun çoğunu kaçırmasına neden oldu. Ayrıca bu sezonun ilk ayını kaçırdı ve sonunda Mayıs başında geri döndü.

“ACUNA İKİNCİ GECE HOMER’INI VURDU!!” – @ Spor Merkezi

Geçen ayın başlarında geri döndüğünden beri Acuna Jr., .320 vuruş ortalaması, .534 yavaşlama yüzdesi ve .945 OPS yayınladı. Ayrıca, ikisi dünkü Atletizm maçında olmak üzere beş ev koşusu yaptı. Acuna Jr. daha geçtiğimiz aylarda her zamanki süper star haline dönmüş gibi görünüyor.

Acuna Jr.’ın geçen sezon Atlanta Braves’in çok büyük bir parçası olduğu için incindiğini görmek trajikti ve World Series kadrosu için büyük bir etkisi olurdu. Neyse ki sonunda geri döndü ve şu ana kadar Atlanta Braves için büyük bir etki sağlıyor.

Atlanta Braves şu anda Ulusal Lig Doğu’da ikinci sırada, NL Doğu bölümü unvanıyla kaçıyor gibi görünen New York Mets’in sekiz maç gerisinde oturuyor. Artık Ronald Acuna Jr. kadroya geri döndüğüne göre, Braves’in tekrar yükselmeye başlayabilir.

“Arka arkaya 6!” – @ Atlanta Braves

Son altı maçlık galibiyet serisiyle Atlanta Braves, yavaş yavaş NL Doğu çekişmesine geri dönüyor ve Acuna Jr.’ın bu son başarının büyük bir parçası olduğunu gösterdi.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-told-y-all-wouldn-t-long-ronald-acuna-jr-cold-atlanta-hawks-superstar-trae-young-reacts-ronald-acuna-jr-showing-signature-celebration?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel