“Hepimiz hata yaparız ve hiçbir kötü niyet olmadığını %100 hissederiz”


New York Yankees takımından Nestor Cortes, Jim Kaat’ın bu hafta başında bir maçta kendisine yaptığı yorumlarla ilgili olarak kamuoyuna bir açıklama yaptı. Kaat, oyunda Nestor Cortes’ten bahsederken “Köstebek Nestor” olarak bahsetti.

Cortes, Kaat’la hiçbir sorunu olmadığını ve geçen gece yapılan yorumlardan sonra Kaat’ın kendisine ulaştığını tweetledi. Cortes, Kaat’ın yorumlarının hiçbir şekilde kötü niyetli veya kasıtlı olmadığına inanıyor. İşte Cortes’in açıklaması.

“Herkese merhaba – Jim Kaat tüm hayatını sevdiğimiz bu oyunda geçirdi. Dün gece bana ulaştı ve yaptığı açıklama için özür diledi, ama buna ihtiyacı yoktu. Hepimiz hata yaparız ve kötülük olmadığını %100 hissederiz. Bu tweetle onu ayağa kaldırmayı planlıyorum ve umarım diğerleri de yapar. Burada ter yok Jim!” – Nestor Cortes, Jim Kaat’ın yorumları hakkında

Açıkçası, Kaat, Cortes’e karşı kötü niyetli bir şey ifade etmiyordu ve Cortes’in bunun 83 yaşındaki yayıncının dürüst bir hatası olduğunu anlamasını görmek güzeldi.

Nestor Cortes, New York Yankees ile bir çıkış sezonu geçiriyor

Nestor Cortes, New York Yankees - Tampa Bay Rays karşılaşmasında atış yaptıktan sonra sahayı terk ediyor.
Nestor Cortes, New York Yankees – Tampa Bay Rays karşılaşmasında atış yaptıktan sonra sahayı terk ediyor.

Nestor Cortes, New York Yankees için bir çıkış sezonu geçiriyor ve ilk All-Star maçını yapma yolunda. Böyle devam ederse, Amerikan Ligi için başlangıç ​​atıcısı olabilir.

Nestor Cortes, şu ana kadar 2.6 WAR ile 1.50 ERA ile 5-1. En son maçında, Cortes yedi vuruş sırası gitti ve Yankees’in Los Angeles Angels karşısında 6-1 galibiyetinde sıfır koşuya izin verdi. Cortes’in hikayesi gerçekten inanılmaz.

Nestor Cortes’in ERA’sı, Angels’a karşı yedi gol yememe vuruşundan sonra 1.50’ye düştü. Ne inanılmaz bir hikaye. Yankees tarafından 36. turda bir seçim. Baltimore’da Kural 5 seçimi olarak onlara döndü ve ardından Seattle’a takas edildi. Serbest bırakıldı. NY’a geri dön. Ve şimdi All-Star maçına başlayabilir.

“Nestor Cortes’in ERA’sı, Angels’a karşı yedi maçtan sonra 1,50’ye düştü. Ne inanılmaz bir hikaye. Yankees tarafından 36. turda bir seçim. Onlara Baltimore’da Kural 5 seçimi olarak geri döndü ve ardından Seattle’a takas edildi. Serbest bırakıldı. Geri dön NY. Ve şimdi All-Star maçına başlayabilir.” – @ Jeff Passan

Cortes’in hamurları atmak için birçok farklı teslimatı var. Dünkü maçtan birkaç örnek.

“Nestor Cortes, Wicked 78mph Kaydırıcı.” – @ Rob Friedman

Cortes bu sezon hızla bir as oldu.

“Nestor Cortes, 91mph Platin’i Düşür.” – @ Rob Friedman

Cortes, Jim Kaat’ın yorumlarından rahatsız olmamış gibi görünüyor ve Kaat yaptığı yorum için son derece üzgün görünüyor. Daha fazla haber ve güncelleme için Sportskeeda Beyzbol sayfasına gidin.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-new-york-yankees-pitcher-nestor-cortes-issues-public-statement-commentator-jim-kaat-s-nestor-molestor-slip?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel