Hebei FC vs Guangzhou FC tahmini, önizleme, takım haberleri ve daha fazlası


Hebei FC, Pazartesi günü Çin Süper Ligi eyleminde Puwan Stadyumu’nda Guangzhou FC ile karşı karşıya geldi.

İki taraf arasındaki çatışma masanın alt ucunda sönmekteyken, onları ayıracak pek bir şey yok. Hem Hebei hem de Guangzhou bu sezon adlarına sadece bir galibiyet aldı ve kalan sekiz maçını kaybetti.

Hebei geçen sefer Shanghai Shenhua’ya 1-0, Guangzhou da önceki lig maçında Shanghai Port FC’ye 1-0 mağlup oldu.

CSL, Çinli uluslararası oyuncuların EAFF E-1 turnuvasını oynaması için ayrılan süre nedeniyle 21 Temmuz’dan 5 Ağustos’a ertelenen 11. Turda ev sahibi deplasman formatının uygun olacağını duyurdu. 2 yıl boyunca biyo-merkezli baloncuklarda oynadıktan sonra, ev sahibi deplasman formatı nihayet geri yüklendi.


Hebei FC vs Guangzhou FC Karşılaşma

Bu, tüm yarışmalarda iki taraf arasındaki 15. toplantı olacak. Guangzhou bu fikstürde baskın taraf oldu ve 11 galibiyet aldı.

Hebei, güneydeki rakiplerine karşı mücadele etti ve Guangzhou’ya karşı sadece bir galibiyet kaydetmeyi başardı. Ganimet iki taraf arasında iki kez paylaşılmıştır.

En son Haziran ayında Tianhe Stadyumu’nda lig maçında karşılaştılar ve ters fikstür Guangzhou için 1-0 galibiyetle sonuçlandı. Hebei, Güney Çin Kaplanlarına karşı oynadığı son dört maçın üçünde gol atamadı.

Hebei FC form kılavuzu (tüm yarışmalar): LLWLL

Guangzhou FC form kılavuzu (tüm yarışmalar): LLLLW


Hebei FC vs Guangzhou FC Takım Haberleri

Hebei FC

Hebei, Çin Süper Ligi’nin ilk aşamasının son maçına temiz bir sağlık raporuyla giriyor. Ayrıca oyun için herhangi bir askıya alma endişesi de yok.

Yaralı: Hiçbiri.

Şüpheli: Hiçbiri.

Askıya alınmış: Hiçbiri.

Kullanım dışı: Hiçbiri.

Guangzhou FC

Guangzhou ayrıca, uluslararası moladan önceki final maçı için tamamen uygun bir kadroya sahip.

Yaralı: Hiçbiri.

Şüpheli: Hiçbiri.

Askıya alınmış: Hiçbiri.

Kullanım dışı: Hiçbiri.


Hebei FC vs Guangzhou FC Öngörülen 11’ler

Hebei FC (4-5-1): Yaxiong Bao (GK); Lin Cui, Ximing Pan, Junzhe Zhang, Liu Jing; Wei Liao, Yunan Gao, Daogang Yao, Huaze Gao, Xuchen Yao; Tianyuan Xu.

Guangzhou FC (4-2-3-1): Shenping Huo (GK); Likai Wan, Yang Li, Tyais Browning, Rijin Chen; Guangliang Huang, Dinghao Yan; Uzun Chen, Shihao Wei, Liyu Yang; Jie Ling.


Barstool’da 1’e 2 Yeni Oyuncu Bonusu


Hebei FC – Guangzhou FC Tahmini

İki taraf da şu anda mücadele ediyor ve maçın yavaş ve düşük skorlu bir karşılaşma olmasını bekliyoruz. Bu iki tarafı ayıracak fazla bir şey yok, ancak Guangzhou’nun fikstürdeki daha iyi rekoru göz önüne alındığında, muhtemelen burada dar bir galibiyet elde edecekler.

Tahmin: Hebei FC 0-1 Guangzhou FC

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/hebei-fc-vs-guangzhou-fc-prediction-preview-team-news-chinese-super-league-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir