Haziran 2022’de en ezici yeteneklere sahip 5 Free Fire MAX karakteri


Karakterler, genel oyun deneyiminin önemli bir bileşenidir ve Free Fire MAX’ın en hayati bileşenlerinden biri olarak kabul edilir. Sahip oldukları özel yetenekler nedeniyle büyük ilgi odağıdırlar.

Esasen, karakterler iki tür yeteneğe sahip olabilir: aktif ve pasif. Birincisi her kullanıldığında manuel olarak etkinleştirilmelidir, ikincisi ise sürekli açıktır.

Alok, K ve Dimitri gibi bazı karakterler, sırasıyla Drop the Beat, Master of All ve Healing Heartbeat gibi inanılmaz becerileri nedeniyle oyundaki en iyi seçeneklerdir. Bununla birlikte, ezici becerileri nedeniyle oyuncuların pek dikkat etmedikleri birden fazla karakter de var.

Not: Bu liste yazarın görüşünü temsil eder ve okuyucunun tercihleri ​​değişebilir.


Free Fire MAX’ta (Haziran 2022) yetenekleri hayal kırıklığı yaratan beş karakter

5) Antonio

İşte Antonio'nun yeteneğiyle ilgili ayrıntılar (Görüntü Garena üzerinden)
İşte Antonio’nun yeteneğiyle ilgili ayrıntılar (Görüntü Garena üzerinden)
  • Kabiliyet: Gangsterin Ruhu
  • Tanım: Antonio büyüyüp gangster olan bir yetimdi.

Antonio beşinci sırada geliyor ve Free Fire MAX’ta iyi bir karakter. Gangster’s Spirit yeteneği, tur başladığında oyunculara fazladan on HP verir.

Maksimum seviyeye ulaştıktan sonra alınan ekstra HP 35 puan olur. Ancak, bu özel yetenek tüm modlarda etkili değildir ve kullanıcılar birincil Battle Royale modunu oynarken daha iyi seçeneklere sahiptir.


4) Steffie

Steffie iyidir, ancak daha iyi karakterler mevcuttur (Görüntü Garena üzerinden)
Steffie iyidir, ancak daha iyi karakterler mevcuttur (Görüntü Garena üzerinden)
  • Kabiliyet: boyalı sığınak
  • Tanım: Steffie profesyonel bir grafiti sanatçısıdır.

Steffie’nin Boyalı Sığınağı, fırlatılabilirlerin geçersiz hale geldiği 4m’lik bir alan oluşturur. Bu alandaki müttefikler ayrıca her saniye %10 zırh dayanıklılığını geri kazanabilirken cephaneden gelen hasar %10 azalır. Bölge 10 saniye sürer ve 85 saniyelik bir bekleme süresi vardır.

Free Fire MAX’ta yetenek zirveye ulaştığında, cephaneden gelen hasar %20 azalır, bölgenin süresi 15 saniye olur ve soğuma süresi 60 saniyeye düşer. Yararlı olabilir ama K, Alok ve diğer karakterlerin seviyesine kadar değil.


3) Caroline

Caroline sadece Av Tüfeği ile çalışır (Görüntü Garena üzerinden)
Caroline sadece Av Tüfeği ile çalışır (Görüntü Garena üzerinden)
  • Kabiliyet: Çeviklik
  • Tanım: Son derece zengin bir aileden bir kız öğrenci.

Caroline, oyundaki eski karakterler arasındadır. Yeteneği Çeviklik olarak adlandırılır ve oyuncular oyunda av tüfeği tutarken hareket hızını %6 artırır.

En üst seviyede, hareket hızı artışı oldukça yükselecek ve %13 olacaktır. Av tüfeği sevenler Caroline’ı takdir edecek olsa da, yetenek sınırlıdır ve özellikle güçlü değildir.


2) Clu

Clu, düşmanların yerini ortaya koyuyor (Görüntü Garena üzerinden)
Clu, düşmanların yerini ortaya koyuyor (Görüntü Garena üzerinden)
  • Kabiliyet: İzleme Adımları
  • Tanım: Clu, modern bir özel dedektiftir.

Clu, Garena Free Fire’ın OB22 güncellemesinden sonra eklendi. Etkinleştirildiğinde, 50m içinde yüzüstü veya çömelme pozisyonunda olmayan düşmanların konumu ortaya çıkar.

Tracing Steps 5 saniye boyunca çalışır ve 75 saniyelik bir bekleme süresi vardır. Düşman pozisyonları da takım arkadaşlarıyla paylaşılıyor.

Maksimum seviyeye ulaşıldığında menzil 75 metre olur, süre 10 saniyeye çıkar ve bekleme süresi 50 saniyeye düşer. Yeteneğin iyi olmasına bakılmaksızın, aktif türün diğer seçenekleri daha iyi görünüyor.


1) Kla

Kla'nın yeteneği yumruklardan gelen hasarı arttırır (Görüntü Garena üzerinden)
Kla’nın yeteneği yumruklardan gelen hasarı arttırır (Görüntü Garena üzerinden)
  • Kabiliyet: Muay Thai
  • Tanım: Kla, ünlü bir Muay Thai uygulayıcısıdır.

Kla’nın yeteneği, oyuncuların yumruk hasarını %100 artırarak, kullanıcıların yakın mesafeli dövüşlerde düşmanları alt etmesine yardımcı olur. Bu arada, en yüksek seviyede, hasar yüzdesindeki artış %400 olur.

Caroline gibi, Kla’nın yeteneği oldukça kısıtlayıcıdır ve kullanıcılar bunu Free Fire MAX’ta etkin bir şekilde kullanamayacaklardır. Yumruk dövüşleri nadirdir, bu nedenle Muay Thai oyunculara pek yardımcı olmaz.

Sorumluluk Reddi: Her kabiliyet Free Fire MAX’ta özel bir uygulaması vardır ve yukarıda belirtilenler emsallerine göre en iyi performans gösterenler değildir.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/free-fire/5-free-fire-max-characters-underwhelming-abilities-june-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel