Hayranlar, Vitaly Bigdash’in ONE 159’dan önce sıkı çalışmasının keyfini çıkarıyor


Vitaly Bigdash, Şubat ayında Aung La N Sang’a karşı etkileyici bir performansın ardından hüküm süren orta siklet şampiyonu Reinier de Ridder ile hesaplaşmaya biletini yumrukladı. Rus şimdi 22 Temmuz’da ONE çemberinde yenilmez ‘Hollandalı Şövalye’ ile karşılaştığında ONE 159’da altını yeniden ele geçirmeye çalışacak.

ONE Championship kısa süre önce Instagram hesaplarında Bigdash’in dünya şampiyonluğu maçından önce bazı çalışmalara imza attığı bir video yayınladı.

“Vitaly Bigdash için hafif bir iş. Yükselen Rus, 22 Temmuz’da ONE 159’da orta sıklet tahtı için iki bölümlü ONE Dünya Şampiyonu Reinier de Ridder’a meydan okuyor!”

Instagram’daki bazı hayranlar, Bigdash’in bağlılığı için takdirlerini paylaştı ve yaklaşmakta olan unvan teklifinde ona destek gösterdi. Bir hayran basitçe şunları söyledi:

“Bigdash’e git!”

Başka bir hayran, Bigdash’i popüler televizyon süper kahramanı The Green Arrow ile karşılaştırdı:

“Tanrım! Stephen Amell’e benziyor (Green Arrow’daki oyuncu)”

Bigdash, ONE çemberinde art arda üç zaferden sonra Reinier de Ridder ile karşılaşma fırsatını elde etti. Yuki Niimura ve Ron Fan’a karşı arka arkaya bitirdikten sonra Bigdash, rakibi Aung La N Sang ile bir üçleme maçına girdi.

Serileri 1-1’de olan ikili, Şubat ayında ONE: Full Circle’da bir lastik maçında karşı karşıya geldi. Bigdash, seriyi almak ve bir unvan fırsatı elde etmek için oybirliğiyle bir karar kazandı.


Vitaly Bigdash, Fedor Emelianenko ile eğitim aldı

Vitaly Bigdash, Reinier de Ridder ile çembere girdiğinde, MMA ağır sıklet ikonu Fedor Emelianenko ile antrenmandan edindiği deneyim ve bilgiyi de beraberinde götürecek.

ONE Championship ile konuşurken Bigdash, bu yılın başlarında ‘The Last Emperor’ ile eğitim hakkında konuştu.

“MMA dünyasında insanlar birbirlerini tanıma eğilimindedir. Kampından adamlar tanıyordum ve beni antrenmana davet ettiler. Fedor’u ilk gördüğümde ortalık uğultuydu – çocukluğumdan beri dövüş sanatları dünyasında bir otoriteydi, onun kampında olmak, onunla antrenman yapmak, ondan bir şeyler öğrenmek inanılmaz bir duyguydu. o.”

Emilianenko’dan edinilen herhangi bir bilgi, Temmuz ayında ONE 159’da ‘The Dutch Knight’ ile olan unvan mücadelesinde Bigdash’e kesinlikle yardımcı olacaktır. Bigdash dağın zirvesine mi tırmanacak yoksa Reinier de Ridder’ın becerileri Rusların üstesinden gelemeyeceği kadar fazla mı olacak? Önümüzdeki ay öğreneceğiz.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-fans-enjoy-vitaly-bigdash-putting-hard-work-one-159?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir