“Hayatım boyunca nedenini göremiyorum”


Paul Merson, Liverpool yıldızı Sadio Mane’ye çıkış söylentileri üzerine bir uyarı gönderdi. Arsenal efsanesi, ‘çimenlerin her zaman daha yeşil olmadığına’ inanıyor ve Senegalli yıldız Anfield’da kalmalı.

Mane bu yaz Bayern Münih’e transfer oldu. Forvetin sözleşmesinin bitmesine bir yıl kaldı ve gelecek sezondan itibaren yeni bir mücadeleye girmek istiyor.

🚨 PSG, Sadio Mané’nin transferi için Bayern Münih’e rakip olmaya hazır. Daha büyük bir ücret ve daha yüksek ücret teklif etmeye istekliler. Şimdi bu kararların bir parçası olan Kylian Mbappé, hareketi onayladı.(Kaynak: @SPORTBILD)

onunda yazarken Günlük posta Merson, Mane’nin neden Liverpool’dan ayrılmaya zorladığını bilmediğini iddia etti. Forvetin Anfield’da ihtiyacı olan her şeye sahip olduğunu ve Jurgen Klopp’a bağlı kalması gerektiğini de sözlerine ekledi. O yazdı:

“Sadio Mane’nin Bayern Münih’e taşınmayı kafasına koyduğu açık ama nedenini ömrüm boyunca anlayamıyorum. Çitin diğer tarafındaki çimenler her zaman daha yeşil olmuyor ve gideceğinin garantisi yok. Almanya’da L’pool’da olduğu kadar başarılı olabilir. Altı yıl önce Southampton’dan gelişinden bu yana L’pool, oyununa uygun bir şekilde oynadı ve hedefler farklı bir düzende ve farklı bir ligde kuruyabilir.”

“Yeni bir meydan okuma istiyorsa ve bunu başarmak için kendini destekliyorsa bu cesur bir hamle. Klopp ve kulüple olan ilişkisi o kadar iyi ki kulüp bunu bir süredir biliyor olacak ve onlar da bunu yapacak.” Önceden toparlanmayı ve yenilemeyi planlıyordum.Ücret konusunda hala biraz çekişme olabilir çünkü geçen hafta konuşulan 25 milyon sterlinlik bir şey olmayacak. 10 milyon sterlin daha ekleyin ve, Sözleşmesinin bitmesine bir yıl kala olabilir ama Liverpool’dan neden ayrılmak istediğini bilmiyorum.”

Liverpool Sadio Mane’i satacak mı?

Mane’nin bu yaz Liverpool’dan ayrılma arzusunu dile getirdiği bildirildi.

🚨 Bayern, Sadio Mané için bir anlaşmanın tamamlanacağından emin. Mané’nin bakış açısından, Münih’in en iyi yıldızı olurken, Paris’te veya Real’de birçok yıldızdan biri olacaktı. Bayern’e katılmak istiyor.(Kaynak: @SPORTBILD) twitter.com/DeadlineDayLiv…

Forvet, Anfield’daki her şeyi kazandı ve şimdi yeni bir meydan okuma almak istiyor.

Bayern Münih yarışı önde götürüyor ve inişten emin yakında Senegal yıldızı.


Sankalp Srivastava tarafından düzenlendi