Hampshire Hawks, Birmingham Bears’ı Canlılık Patlaması Finalleri Günü’ne katılmaya hak kazandı | Kriket Haberleri


Hampshire Hawks, Edgbaston’da Birmingham Bears’ı devirdikten sonra Vitality Blast Finalleri Günü’ne ulaştı; Ziyaretçiler, Ben McDermott’un 61 puanla en yüksek skoru olarak 186-6’yı paylaşıyor, ardından sadece 82 puanla ev sahibi takımı yerle bir ediyor; Hampshire, Finaller Günü’nde Yorkshire Vikings’e katılıyor; Cuma ve Cumartesi günleri son iki çeyrek final

Son Güncelleme: 08/07/22 12:38am

Ben McDermott, Hampshire Hawks'ın Birmingham Bears'ı yendiği maçta altı dört ve dört altı vurdu

Ben McDermott, Hampshire Hawks’ın Birmingham Bears’ı yendiği maçta altı dört ve dört altı vurdu

Hampshire Hawks, Edgbaston’da 104 sayılık galibiyette Birmingham Bears’ı 82 sayı kaçırırken Vitality Blast Finals Day’deki yerlerini ayırttı.

Hawks, Bears’ın T20 kampanyasını kesin olarak sonlandırdı, ev sahiplerinin 16 Temmuz’da Birmingham’da Finaller Günü’ne katılmasını reddetti ve aynı zamanda büyük, güneşten ıslanmış bir kalabalığı susturdu.

Hawks, Ben McDermott (36 topta 61) ve Joe Weatherley’in (31 topta 47) temiz vuruşuyla heybetli bir 186-6’ya yükseldi.

Vitality Blast çeyrek finalinde Hampshire'ın Birmingham'ı alt etmesinin son bölümünü izleyin

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Vitality Blast çeyrek finalinde Hampshire’ın Birmingham’ı alt etmesinin son bölümünü izleyin

Vitality Blast çeyrek finalinde Hampshire’ın Birmingham’ı alt etmesinin son bölümünü izleyin

Bears’ın kilit çarkı Danny Briggs ve Jake Lintott, kaptan Carlos Brathwaite 4-31 ile hızlanmasına rağmen, alışılmadık bir ceza aldı (76 için toplam altı atış).

Ayılar grup aşamasında yedi kez 200’ü geride bırakmıştı, ancak bu sefer James Fuller (4-17) Nathan Ellis (3-4) ve Brad Wheal (2-9) liderliğindeki üst çekmece bowlinginde sadece 13.3 üstte bowlingde kaldılar. .

Canlı Canlılık T20 Blast Kriket

8 Temmuz 2022, 18:15

canlı

Canlı Canlılık T20 Blast Kriket

9 Temmuz 2022, 18:30

canlı

Hawks vuruş yapmayı seçtikten sonra, İngiltere temposu Olly Stone sekiz koşu için iki mükemmel over yaptı, ancak McDermott ve James Vince (22’de 31) kısa sürede bahsi yükseltti.

İlk iki aşırıdan 11 puan aldıktan sonra, özellikle Avustralyalı McDermott’un serbest kalmasıyla sonraki dörtten 50’yi ezdiler. Eski Hawks spinner Briggs’in ekstra koruma altına aldığı dördüncü altısı, onu 28 toptan 50’ye çıkardı.

Brathwaite, her ikisini de dört topta görevden almadan önce, açıcılar 56 topa 93 ekledi. Vince, kaleci Alex Davies’in önüne geçti ve McDermott bir Yorker’ı kütüklerinin üzerine sürükledi.

Tom Perst (2) bir geri süpürmeyi kaçırdığında ve Dan Mousley’e lbw iken, 10 topta üç küçük kapıydı.

Birmingham kaptanı Carlos Brathwaite, takımının ezici yenilgisinde ikinci teslimatı reddetti

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Birmingham kaptanı Carlos Brathwaite, takımının ezici yenilgisinde ikinci teslimatı reddetti

Birmingham kaptanı Carlos Brathwaite, takımının ezici yenilgisinde ikinci teslimatı reddetti

Weatherley ve Ross Whiteley (16’da 24), 40 topta 69’luk bir stantla işleri tekrar rayına oturttu.

Craig Miles ve Adam Hose, sırasıyla Weatherley ve Liam Dawson’ı (2) devirmek için kayakçıların altında sinirlerini korudular, ikinci küçük kapı Brathwaite’e dört-for verdi.

Hawks’ın toplamı iyi bir sahada yaklaşık olarak eşit görünüyordu, ancak Ellis Paul Stirling’i (1) yanlış bir hamleye zorlarken ve Wheal’ın ilk topu Davies’i (6) devirirken pençelerini doğrudan Bears’ın cevabına geçirdiler.

Sam Hain (11) Wheal’ı derin orta sahaya çekti ve Fuller’ın üçüncü topu Hortum’u (16) yorduğunda, Bears yedinci çeyreği 40-4’e getirdi.

Hawks baskıyı sürdürdü ve Chris Benjamin (10) ve Brathwaite (4) Fuller’dan yakaladıkları topları toplayarak ilk iki over’dan 3-11 ile melon oyuncuyu terk etti ve Vince’in tarafı galibiyeti ter dökmeden kapattı.

Cuma günü Lancashire Lightning – Essex Eagles (yayın 18:15’te, ilk balo 18:30’da) ve ardından Cumartesi günü Somerset – Derbyshire Falcons (yayın 6.30’da) ile başlayarak Sky Sports Cricket’te son iki Vitality Blast çeyrek finalini canlı izleyin. pm, ilk top 7pm’de).
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12647688/hampshire-hawks-hammer-birmingham-bears-to-qualify-for-vitality-blast-finals-day

SMM Panel PDF Kitap indir