Hall of Famer, D-Generation X’in sahne arkası duruşuna açılıyor


WWE efsanesi Road Dogg, geçtiğimiz günlerde D-Generation X’in başarısının sırrı olduğunu düşündüğünü ve şirketin kulis arkasında onlarla nasıl başa çıktığını paylaştı.

DX, 11 Ağustos 1997’de çıkış yaptı ve The Heartbreak Kid Shawn Michaels, Triple H, Chyna ve Rick Rude’u içeriyordu. Rude’un ayrılması ve Michaels’ın geçici emekliliğinin ardından grup genişledi ve bazı yeni yüzler ortaya çıkmaya başladı.

Yeni üyelerden bazıları The New Age Outlaws Billy Gunn ve Road Dogg’u içeriyordu. İkincisinin grupla ilk koşusu 1998’de başladı ve kariyeri boyunca grup için birkaç kez yeniden ortaya çıktı.

Dogg kısa süre önce grubun başarısının sırrının ne olduğunu düşündüklerini konuştu. Halatların İçinde. Ayrıca şirketin kurnazlıklarına tepkisinden de bahsetti.

Hall of Famer, grubun çok ileri gitme eğiliminde olduğunu ve WWE’nin onlara izin verme isteğinin, başarılarının gerçekten anahtarı olduğunu belirtti.

“Aslında doğrusunu söylemek gerekirse bence bu onların hoşgörüsüydü. [WWE’s] adına, ofis adına. Yapmak istediğimiz her şeyi yapmamıza gerçekten izin verdiler ve bize biraz fazla ileri gitmememizi söylediler. Birkaç kez yaptık [take it too far] ve bize bunun hakkında söylendi ve azarlandı. Ama gerçekten gitmemize izin verdiler. Bu yüzden sanırım hoşgörülülük ya da bilirsiniz, fazla ileri gitmememiz konusunda bize güvendiler ve biz bu güveni birkaç kez boşa çıkardık” dedi.


D-Generation X, WWE TV’de en son ne zaman göründü?

D-Generation X, WWE televizyonunda en son Temmuz 2019’da bir RAW birleşme bölümünde göründü.

Bu bölümde, D-Generation X üyeleri, Kevin Nash ile birlikte, Seth Rollins’e saldıran AJ Styles ve The OC (Luke Gallows ve Karl Anderson) ile savaştı.

youtube kapağı

Grup ayrıca önceki yıl RAW’ın 25. yıldönümünde reform yaptı ve Gallows ve Anderson’ın eşlik ettiği Finn Balor ile bir bölüm paylaştı.

D-Generation X’in WWE’de bir daha ortaya çıkıp çıkmayacağını görmek ilginç olacak. Hall of Fame grubu hakkında daha fazla bilgiyi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.


Bir WWE Onur Listesi üyesi, Ric Flair’in Sportskeeda Exclusive’deki son maçını izlemeyeceğini söyledi burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-hall-famer-opens-backstage-stance-d-generation-x?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir