Halicharan Narzary, Hyderabad FC ile yeni sözleşme imzaladı


ISL Trophy için penaltı atışlarında galibiyet nokta vuruşunu kullanan Halicharan Narzary, kulüp Salı günü yaptığı açıklamada Haydarabad FC (HFC) ile yeni bir sözleşme imzaladığını duyurdu.

Halicharan, ISL’de 84 kez forma giyen ülkenin en deneyimli kanat oyuncularından biri. Hyderabad FC’ye 2020’de katıldı ve o zamandan beri Manolo Marquez’in takım listesinde güvenilir bir isim oldu.

Narzary, kulüpteki ilk sezonunda her maçı oynadı ve neredeyse HFC’yi çizgiyi aşacak önemli goller attı.

Narzary, kendisini 2022-23 sezonunun sonuna kadar kulüpte tutacak yeni bir anlaşma yaptıktan sonra şunları söyledi:

“Bu harika kulüpte kaldığım süreyi uzatacağım için çok heyecanlıyım. Tekrar bu grubun bir parçası olduğum için çok heyecanlıyım ve yeni sezonun başlaması için sabırsızlanıyorum.”

Geçen sezon, kanat oyuncusu sezonun ilk maçında sakatlandı ve birkaç ay sahalardan uzak kaldı. Ancak Manolo, Narzary’nin sakatlıktan geri döndüğü ve lig aşamasının son maçlarında takıma yardım ettiği için kanat oyuncusuna olan inancını gösterdi.

Haydarabad’ı Hindistan Şampiyonu yapan ISL finalinde çok önemli penaltıyı kaydetti.


Hyderabad FC baş antrenörü Nazary’nin uzatma nedeni oldu

Nizams kanat oyuncusu, kulüple bir uzatma imzalama nedenini paylaştığı için baş antrenör Manolo Marquez’e büyük saygı duyuyor.

Dedi ki:

“Koç Manolo’nun kulüpte kalma süremin uzamasında kesinlikle büyük rolü oldu. Onun altında oynamayı seviyorum ve onun rehberliğinde önümüzdeki yıllarda öğrenmeyi umuyorum. Ayrıca kulüpteki kadro bir aile gibi. Birlikte olduk. iki yılı aşkın bir süredir grup olarak cana yakın ve yardımseveriz. Bu bize gerçekten parçası olmak istediğim özel bir bağ sağlıyor.”

Holicharan, ülkenin her yerinde lig maçları oynadı ve ayrıca Milli Takım için 27 maça çıktı. Gelecek sezon dolup taşan Gachibowli Stadı’nın önünde oynamaktan heyecan duyuyor.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/indian-football/news-halicharan-narzary-signs-new-deal-hyderabad-fc?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir