Haikyuu’dan Toru Oikawa!! Jump Giga kapağında kötüler arasında yer almak Twitter’ın patlamasına neden oluyor


Jump Giga’nın son sayısında Toru Oikawa yer alıyor. Haikyuu!! Özellikle kötü şöhretli suçlulardan ve kötü adamlardan oluşan kapağında. Taraftarlar, karardan hoşlanmadıklarını ve eğlendiklerini ifade etmek için Twitter’a gitti.

Oikawa, özellikle Tobio Kageyama için Karasuno’nun milli takıma giden yolunun önündeki en büyük engellerden biri. Ancak, hayalleri için çok çalışan bir genç olduğu göz önüne alındığında, hiçbir zaman kötü adam olarak etiketlenmedi.


Jump Giga ve Anime Tweet’leri, Toru Oikawa’yı suçlular ve kötü adamlarla aynı çerçeveye koyuyor, Twitter gülerek ve öfkeyle tepki veriyor

Jump Giga, yine Shueisha tarafından yayınlanan Weekly Shonen Jump’ın aylık kardeş dergisidir. Devam eden Jump serileştirmeleri ve tek seferlik çekimler için yan ürünler ve promosyon malzemeleri çalıştırır.

Ağırlıklı olarak öne çıkan son kapaklarında Kahraman Akademimeditörler Toru Oikawa’yı kundakçıların ve katillerin yanına koydu ve hayranlar bunu hafife almadı.

Oikawa’ya bir çocuğu tokatlamak istediği için böyle davranılıyorsa, ama bunu yapamıyorsa, son ark canlandırıldığında mikey’e nasıl davranılacağını hayal edin.

Oikawa hem ortaokuldaki davranışlarıyla tartışmalı hem de bağlılığı ve sıkı çalışmasıyla popüler. Kageyama’nın gözünde ideal pasör ve takımı için bir ilham kaynağı. Pek çok kişi ona kötü adam şöyle dursun düşman demekten çekiniyor.


Hayranların tepkileri

Oikawa’nın “iyi öldürme!” dediğini dinleyin. diğerleri ile aynı şeyi ima etmiyor? twitter.com/Atsushi101X/st…

Spin-off serisinden dolayı Toru Oikawa’nın burada yer alması anlaşılabilir bir durum. Haikyuu-Bu!!Kyōhei Miyajima tarafından yazılmış ve resmedilmiştir.

Ancak hayranlar, sevilen karakterlerini Dabi ve Toga gibi isimlerle görmekten rahatsız oluyor.

“Oikawa neden kötülerle?” yo bu ifadeleri gördükten sonra perde arkasında bir şeyler olduğunu hep biliyordum. twitter.com/atsushi101x/st…

Hatta bazıları bunu komik buldu ve Aoba Johsai kaptanının, atlama servisi aracılığıyla birlikte gösterildiği birçok kötü adamı nasıl alt edebileceği hakkında şaka yaptı.

Bir kişi Jump Giga’nın pasörü Hisoka Morrow ile karıştırdığını öne sürdü. Avcı x Avcı çünkü bu karakterlerin her ikisi de Daisuke Namikawa tarafından seslendirilmektedir.

Dürüst olmak gerekirse, oikawa birinin kollarını parçaladığında çok çılgıncaydı çünkü 287. avcı sınavlarında ona çarptılar twitter.com/Atsushi101X/st…


Anime Tweet’in “Kırmızı Bayraklar” yazısı

Hisoka’dan bahsetmişken, Twitter hesabı Anime Tweets (@AllVibeAnime), “kırmızı bayraklı” anime karakterlerinin 3X3’lük bir listesini yayınladı.

Listede Osamu Dazai (Bungou Sokak Köpekleri), Eren Yeager (Saldırı Titan’da), Güren Ichinose (Sonun Seraph’ı), Hafif Yagami (Ölüm notu) ve Satoru Gojo (Jujutsu Kaisen). Listede ayrıca Hisoka (Avcı x Avcı), Toru Oikawa (Haikyuu!!), Dabi (Kahraman Akademim) ve Kou Tanaka (ao haru yolculuğu).

ve anime topluluğunun oikawa & kou’yu gerçek katiller ve genel olarak kötü insanlarla gruplandırmayı bıraktığı gün, hayatta huzuru bulacağım gün olacak. ayrıca gojo özgür adamım twitter.com/allvibeanime/s…

Hayranların, her ikisi de sıradan gençler olan Oikawa ve Kou’nun kendilerini soykırımcı manyaklar ve sınırda psikopatlar arasında bulmasını hem komik hem de saldırgan bulduğunu söylemeye gerek yok.

Ancak bazı hayranlar, her iki gencin de kusurları olduğuna dikkat çekti. Onlara göre, bu kusurlar, diğerlerine kıyasla nispeten normal olan karakterlerin ilgili evrenlerinde kırmızı bayraklar olarak kabul edilir.

@coaIsack Lütfen bana Oikawa’nın gerçekten birini öldürdüğünü söyleme. Bunu alamam. İnsanların onun hakkında neden bu kadar güçlü fikirleri olduğunu anlamak için yıllarımı harcadım. Voleybollu insanlar gerçekten cansız mıydı?

Pek çoğu, Satoru Gojo’nun listede olmasına gücendi. Ancak Jujutsu Kaisen fandom Gojo’ya şakacı bir şekilde iftira atmayı seviyor ve bu nedenle tepki o kadar yaygın olmadı.


Omake

İşte ilgili okuyucular için eğlenceli bir gerçek. Bu listede iki karakteri Daisuke Namikawa (Hisoka ve Oikawa), ikisini Yuki Kaji (Eren ve Kou), ikisini Yuichi Nakamura (Gojo ve Guren) ve iki karakteri Mamoru Miyano (Dazai ve Light) seslendiriyor. Listeyi tamamlamak için yalnızca Hiro Shimono bir karakteri (Dabi) seslendirir.


Rachel Syiemlieh tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/anime/toru-oikawa-haikyuu-featured-amongst-villains-jump-giga-cover-causes-twitter-erupt?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın