”Gururla giyeceğim”- Rajasthan Royals formasını giydikten sonra Graeme Smith


Eski Güney Afrikalı kaptan Graeme Smith, Cumartesi günü Instagram’da Rajasthan Royals (RR) formasıyla bir fotoğrafını yayınladı.

Smith, kendisine en son IPL formasını hediye ettikleri için Kraliyet ailesine olan minnettarlığını dile getirdi. Aynı resmi yayınlayan eski açıcı şunları yazdı:

“Teşekkürler @rajasthanroyals onu gururla giyecek #tataipl #royalfamily #rajasthanroyals

Graeme Smith’in gönderisini buradan izleyin:

Smith, merhum Shane Warne yönetiminde IPL’nin açılış sezonunu kazanan Kraliyet ailesinin bir parçasıydı.

Smith, ilk dört sezonda nakit zengini ligde yer aldı. 2008-10 yılları arasında Rajasthan’ı temsil ederken, 2011’de şu anda dağılmış olan Pune Warriors’ın bir parçasıydı.

29 maçta, ortalama 28.42’de 739 koşu ve 110.63’lük bir vuruş oranı ve dört 50+ skorla attı.

Jos Buttler, Rajasthan Royals Mumbai Kızılderililerine karşı 193 post yayınlarken, bir IPL yüzünü daha ezdi

Smith’in gönderisi, Rajasthan Royals’ın DY Patil Stadyumu’nda eski şampiyonlar Mumbai Kızılderilileri ile boynuzları kilitlediği gün geldi.

Kampanyalarına Sunrisers Hyderabad karşısında zorlu bir galibiyetle başlayan Royals, Cumartesi günü vuruşlarının gücünü bir kez daha sergiledi.

İlk vuruşta, Royals’ın başını üçüncü IPL tonunu parçalayan kabaran açıcı Jos Buttler yönetti.

Lancashire swashbuckler, 68 top 100 göndermek için beş altı ve 11 dörtlü dövdü.

Buttler, Mumbai’ye karşı vuruş yapmayı seviyor. Beş kez şampiyon olan rakibine karşı son beş skoru şöyleydi: 100(68), 41(32), 70(44), 89(43) ve 94*(53).

Kaptan Sanju Samson (21 teslimattan 30’u) ve acımasız bir 14-top 35’i döven Shimron Hetmyer tarafından gerektiği gibi desteklendi, üç altılık ve çok sayıda dörtlü ile bağlandı.

Buttler ve Hetmyer tüm ihtişamıyla, Rajasthan’ın 200’den fazla gönderi atacağı görülüyordu. Ancak Jasprit Bumrah’ın başka fikirleri vardı. Şampiyon denizci, RR’nin yirmi overde 193-8 ile sonuçlanmasını sağlamak için hem Buttler’ı (bir pin-point yorker aracılığıyla) hem de Hetmyer’i görevden aldı.

Oh Boom. Neden bu kadar iyi adam? Bir insan nasıl bu kadar iyi olabilir?..❤❤

Açılış maçını kaybeden Mumbai, bir tanesini geri çekmek için çaresiz kalacak. Bunun olması için, açılış ikilisi olan Rohit Sharma ve Ishan Kishan’ın onları müthiş bir başlangıç ​​yapması gerekecek.


En yenileri yakalayın IPL 2022 canlı skor ve güncellenmiş IPL puan tablosu Sportskeeda’da her gün!
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-will-wear-pride-graeme-smith-wearing-rajasthan-royals-jersey?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın