Güreşte modern topuklar üzerinde JBL


Eski WWE Şampiyonu JBL, yakın tarihli bir podcast görünümü sırasında güreşte modern topuklu ayakkabılar hakkındaki düşüncelerini verdi.

Başlangıçta World Wrestling Entertainment’da Bradshaw olarak çalışan Teksaslı, bir takım yarışmacısı olarak başarıyı yakaladı, ancak 2000’lerin ortalarındaki solo koşusu sırasında WWE’deki en belirgin topuk karakterlerinden biri oldu. Bu dönem onun SmackDown markası üzerinde zengin bir Teksaslı hilesiyle performans gösterdiğini ve WWE Şampiyonası koşusuna çıktığını gördü.

JBL, kısa süre önce katıldığı bir programda güreşin son zamanlarda ortaya çıkan kötü adamlarıyla ilgili düşüncelerini aktardı. Çandan Sonra Corey Graves ile. Röportaj sırasında Layfield, modern güreşte inandırıcı topuk karakterlerinin eksikliğinden sosyal medyayı sorumlu tuttu.

“Erkeklerin bir tür alçak topuk taktiği ya da her neyse yaptıklarını gördüm. Sonra sosyal medyalarına çocuklarını ve İncil’den bir ayet koydular. Dostum, çocuklarında ve Kutsal Kitap’ta bir sorun yok, bu harika. Ama topuklu olmak istiyorsan karakterin içinde kalmalısın. Bradshaw, “Bu sosyal medya bu adamların çoğunu öldürüyor” dedi. [H/T WrestlingInc]


JBL’nin WWE Şampiyonası saltanatı ne kadar sürdü?

John Bradshaw Layfield, yalnızca SmackDown markası üzerindeki topuk çalışmasıyla değil, aynı zamanda bu koşu sırasında uzun WWE Şampiyonası saltanatı için de dikkat çekicidir.

Bradshaw, 2005’te The Great American Bash’de Eddie Guerrero’yu yenerek şampiyonluğu 280 gün boyunca elinde tutacak ve Guerrero, Big Show ve The Undertaker’a karşı şampiyonluğu koruyacaktı.

Güreşte modern topuklar üzerinde JBL

JBL, WrestleMania 21’de kemerini Liderin Lideri John Cena’ya kaptırdı.


Bradshaw’ın yorumları hakkında ne düşünüyorsunuz? Onun WWE Şampiyonası koşusunu hatırlıyor musun? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.


Undertaker neden konuşmasında Mick Foley’den bahsetmedi? Uzmanlar tartıyor tam burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-jbl-modern-heels-wrestling?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın