“Güreşe çok daha fazla odaklanacağım”


Itsuki Hirata, ONE 163’te 2. sıradaki atom siklet yarışmacısı Ham Seo Hee ile karşı karşıya geldiğinde güreş becerilerini uygulamaya koymayı planlıyor.

Daha kadrolu ve gelişmiş bir forvete karşı karma dövüş sanatları kariyerinin en büyük mücadelesine giren ‘Android 18’, dövüş sporları kariyerinin çoğunda baskın olduğu zemine doğru ilerlemeye çalışacak. ile bir röportajda maçı tartışmak mma enayiHirata dedi ki:

“Rakibim bir forvet, bu yüzden güreş eğitimine çok daha fazla odaklanacağım. Kilit nokta bu.”

Circle’daki altı maçından beşini kazanan Hirata, sahada ustalığını rutin olarak gösterdi. Promosyona girdikten sonra arka arkaya üç kez bitirdi. Çarpıcı oyunundaki boşlukları fark eden ‘Android 18’, New York’taki ünlü Serra-Longo spor salonunda stand-up becerilerini geliştirerek birçok kez Amerika Birleşik Devletleri’ne gitti.

Itsuki Hirata kendi ayakları üzerinde ilerlemesinden gurur duyarken, 25 kariyer zaferine sahip bir forvetle baş başa durmak göz korkutucu bir görev olabilir. Bunun yerine Hirata, Ham Seo Hee’nin saldırısını etkisiz hale getirmek için akıllıca güreşine odaklanmayı planlıyor. Asıl soru, ‘Hamzzang’ı yere indirip kaldıramayacağıdır.

youtube kapağı

Itsuki Hirata, Prime Video 1’de ONE’da kazandığı galibiyetle ABD’de geçirdiği eğitime itibar ediyor

Promosyonun 10. yıl dönümü vitrini ONE X’te Jihin ‘Shadow Cat’ Radzuan’a karşı MMA kariyerinin ilk kaybını yaşadıktan sonra Itsuki Hirata, inanılmaz derecede yığılmış atom siklet bölümünde rekabet edecekse farklı bir şey yapması gerektiğini biliyordu. Japonya’nın tanıdık sınırlarının dışına çıkan ‘Android 18’, becerilerini geliştirmek için Amerika Birleşik Devletleri’ne gitti. Evden uzakta geçen o zaman işe yaradı.

Hirata, Ağustos ayında Prime Video 1’de ONE’da geri döndü ve Çinli göze çarpan Lin Heqin’e karşı birinci sınıf bir performans sergiledi. Hirata, oybirliğiyle alınan bir karar zaferi kazandı ve sonuç olarak, 19 Kasım’da Ham Seo Hee ile karşılaştığında rekabette büyük bir sıçrama elde edecek. Aldığı eğitimle ilgili olarak şunları söyledi:

“ABD’de pek çok sert dövüşçüyle antrenman yapıyorum ve elimden gelenin en iyisini yapıyorum. Japonya’da antrenman yaparken kendimi sınırlarım. Ama burada sınırsız savaşçılar gördüm, ben de kendim sürüyorum ve sınırsız oluyorum. Son maçıma dönüp baktığımda, Amerika Birleşik Devletleri’nde sıkı antrenman yaparak onu yenebildiğimi düşünüyorum.”

youtube kapağı
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-itsuki-hirata-plans-counter-ham-seo-hee-s-striking-grappling?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir