Güreş efsanesi Ronda Rousey’nin yüz ifadelerinden nefret ediyor (Özel)


Ronda Rousey’nin Charlotte Flair’i tahttan indirip yeni SmackDown Kadınlar Şampiyonu olabileceği WrestleMania 38’den sadece birkaç gün uzaktayız.

Rousey, ringe ait olduğunu kanıtlamış olsa da, eski UFC Şampiyonu, WWE’deki promo ve karakter çalışması için hala eleştiri alıyor.

Sportskeeda Wrestling’in ön gösterim programında WrestleMania 38 için tahminlerini aktarırken, eski OVW menajeri Kenny Bolin Rousey’nin yüz ifadeleriyle ilgili sorunlarından bahsetti.

Bolin, Ronda Rousey’nin televizyonda sergilediği duyguların “sahte” olduğunu belirterek değerlendirmesinden geri durmadı. Charlotte Flair’den farklı olarak Kenny Bolin, Rousey’nin henüz bir oyuncu olarak gelişmediğini hissetti.

“Ronda’nın yüz ifadelerini kesinlikle küçümsüyorum ve nefret ediyorum. Doğru zaman ve yer için doğru yüz ifadesini asla bilemez. Her zaman giyilirler. Her zaman bok gibi sahtedirler! Asla doğal görünmüyorlar; çok, çok sıradan görünüyorlar. -on. Birkaç oyunculuk dersi Ronda Rousey’e zarar vermeyebilir,” diye açıkladı Kenny Bolin. “Charlotte, öte yandan, ben ve oğlum da Charlotte konusunda çok iyi değiliz ama soyağacı var. Ne yapacağını biliyor. Yüz ifadelerini biliyor, nasıl çalışacağını biliyor, diğeri bilmiyor. Hâlâ MMA saçmalığından başka bir şey bilmiyor gibi görünüyor.” [55:47 – 56:24]

Güreş efsanesi Ronda Rousey'nin yüz ifadelerinden nefret ediyor (Özel)

Kenny Bolin, Ronda Rousey’nin neden WrestleMania 38’de Charlotte Flair’i yenmesi gerektiğine dair

Ronda Rousey’nin ekrandaki çalışmasıyla ilgili sorunlarına rağmen, Kenny Bolin, WrestleMania’da Charlotte’u geçmesi gerektiğine inanıyor.

Eski RAW Kadınlar Şampiyonu’nun, Kraliçe’ye dokunması halinde önde gelen bir yetenek olarak güvenilirliğini büyük ölçüde kaybedeceğini de sözlerine ekledi.

“Bence Ronda’nın kazanması gerekiyor, Charlotte Flair’in WrestleMania’da Ronda Rousey’i yenmesini sağlayamazsınız ya da Ronda Rousey’nin artık kadroda yer alma amacı yok, özellikle de onu arka arkaya üç, dört hafta boyunca kovdukları için.” Bolin. [56:25 – 56:38]

Tecrübeli oyuncunun altını çizdiği gibi, Charlotte Flair rakibini alt ediyor ve Rousey’nin WrestleMania’da galip gelmenin favorisi olduğunu gösteriyor.

Bolin ayrıca hayranlara, kazançlı WWE sözleşmesinden kazandığı para miktarı göz önüne alındığında Rousey’nin kaybetmeyi göze alamayacağını hatırlattı.

“Eh, size kimin kazanacağını zaten söylediler. Görünüşe göre haftalarca Charlotte’un elinden gelenin en iyisini yapmasına izin verdiler. Size kimin kazanacağını zaten söylediler. Ronda, muhtemelen ödüyorlar. onun değerinden çok daha fazla parası. Yani, o dolarları kazanmalısın.” [55:30 – 55:47]

WrestleMania 38’de SmackDown Kadınlar Şampiyonası karşılaşmasını kazanmak için kimi destekliyorsunuz? Rousey mi, Flair mi? Aşağıdaki yorumlar bölümünde tahmininizi bize bildirin.


Bu makaledeki alıntıları kullanırsanız, lütfen YouTube videosunu ekleyin ve Sportskeeda Wrestling’e teşekkür edin.


Wrestling’in en ateşli çifti WrestleMania hafta sonunda tekrar bir araya geliyor. Daha fazla detay burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wrestling-legend-hates-ronda-rousey-s-facial-expressions-exclusive?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın