Güreş dünyası, Ric Flair’in son maçına eğlenceli tepkiler veriyor


Hall of Famer Ric Flair, 73 yaşındaki son maçını 31 Temmuz’da Nashville, Tennessee’de yapacak.

Nature Boy en son IMPACT Wrestling’de yaklaşık on yıl önce eski düşmanı ve güreş efsanesi Sting’e karşı ringde yarışmıştı. 16 kez dünya şampiyonu Jay Lethal ile antrenman yapıyor ve sosyal medyasında güncellemeler paylaşıyor. Maçı hakem Mike Chioda’nın yöneteceği geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı.

Emeklilik maçından çıktığının duyurusu güreş camiasını şoke etti ve taraftarlardan karışık tepkiler aldı. Maçının başlayacağı Starrcast etkinliğinin biletleri 24 saat içinde tükendi. Böylece organizatörlerin etkinliğin yerini değiştirmesine yol açar. Rakibi henüz belli değil.

Sosyal medyadaki bazı taraftarlar endişelerini dile getirdiler ve yaşı ve sağlık sorunları nedeniyle WWE gazisi son maçına girmesine engel olmadılar.

Ric Flair 73 yaşında, kalp pili var ve geçen yıl hastanede neredeyse ölüyordu. Buna rağmen ‘son bir maç’ yapmaya karar verdi. Korkunç derecede tehlikeli bir fikir. Tek bir promosyon sonra ve burada işi bitirdiğine ikna oldum.

Başka bir hayran, Flair’e yüzleşmek istediği rakibin türü sorulduğunda alaycı bir gönderi paylaştı:

Bir Twitter kullanıcısı, Ric Flair’in kendi güvenliği için kilit altına alınması gerektiğini belirtti:

Biri kendi güvenliği için Ric Flair’ı kilitlemeli. twitter.com/WONF4W/status/…

Bir hayran, insanların biletlerin maliyeti nedeniyle Flair’in hayatının sona erdiğine tanık olacağına dair bir yanıt paylaştı:

Size henüz ulaşmadıysa, Ric Flair’in 31 Temmuz Fite’de 34.99’a canlı yayında ölmesi için çok gerçek bir şans var. twitter.com/wonf4w/status/…

Başka bir kullanıcı, son maçında Flair başlığıyla bisikletten düşen bir adamın kısa videosunu paylaştı:


Ric Flair, son bir kez ringe dönme kararı almanın zor olmadığını belirtti.

Ric Flair, son maçı için yakın zamanda düzenlediği bir basın toplantısında damadı Conrad Thompson’ın kendisine son bir maçla ilgisini nasıl sorduğunu belirtti. Hemen kabul ettiğini ve eğitim ve hazırlıkla devam ettiğini de sözlerine ekledi.

Flair, “Biz yıllardır arkadaşız, sekiz yıldır dokuz yıldır demek istiyorum” dedi. “Her yıl yaptığı, dikkate değer ve çok iyi karşılanan Starrcast fırsatının farkındaydım. Ama bunun bir parçası olmak için hiç şansım olmadı ve şimdi beni arayıp ‘Ne düşünüyorsun? Bir maç daha güreşmek hakkında’ diye düşünmek zorunda kaldım, bilirsiniz, ‘Evet’. ‘Evet’ demem o kadar uzun sürdü, düşünmek zorunda değildim.”

Koşabilirsin Ama Doğadan Saklanamazsın Çocuk! EVET! https://t.co/Aascu5hJce

Daha önce, Ric Flair’in Hall of Famer Ricky Steamboat ile karşılaşacağı söylendi, ancak ikincisi emeklilikten çıkma planı olmadığını belirtti. Maçın şartlarının ne olacağı henüz belli değil.


İki eski WWE baş yazarına Vince McMahon’un şirketten geri adım atmasını sorduk. Buraya Tıkla.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/wrestling-world-share-amusing-reactions-ric-flair-s-last-match?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir