Günün Yarışı: Alice Haynes sprinter Wolverhampton’da gelişmeye devam edebilir | Yarış HaberleriGünün Yarışı: Alice Haynes sprinter Wolverhampton'da gelişmeye devam edebilir | Yarış Haberleri

Alan Thomson, Sky Sports Racing’de canlı yayınlanan Günün Yarışı’nda rekabetçi bir Wolverhampton sprint handikapını hedefliyor.

temel

Sky Sports Racing kameraları, 11 koşucu ile sekiz yarış kartı için Pazartesi günü Wolverhampton’a gidiyor 6.30 Büyük Günlük Artışlar Sadece BetUK Handikap’ta Beşten fazla furlong mikroskop altına giriyor.

Bu akşamın seçilen etkinliği, ‘son derece rekabetçi’ başlığı altında güvenli bir şekilde dosyalanabilir ve form defteri, bahisçilerin becerilerini ve sabrını test etmek için birçok bükülme ve dönüş sağlar.

Wolverhampton veya Dunstall Park olarak da bilinir, bir Tapeta yüzeyi ile donatılmıştır ve düz, solak devre yaklaşık bir mil yuvarlaktır.

Düşük bir beraberlik genellikle biniciler pozisyon için itişip kakışırken faydalı bir avantaj sağlar. Kevin Stott’un Cumartesi akşamı burada duble sürerek iyi bir etkisi olduğu görüldü ve bir başka iyi sürüş kitabı daha var.

yarışmacılar

Elde etmek

Eylül ayı başlarında rota ve mesafe üzerinde otorite ile kazandı ve Alice Haynes tarafından eğitilmiş kısrak, 7 lb’lik bir artışa meydan okumak için birçok kişi tarafından beğenilecek.

Yerleştirilen atlar Kim Wexler ve Bang On The Bell ağırlıklarda daha iyiler, ancak Obtain ayrıca Mart ayında burada altı furlong’un üzerinde bir kısrakların acemi hisselerini kazanarak piste olan sevgisinin altını çizdi. İrlanda’da gençken Ger Lyons için ünlü Khalid Abdullah renklerinde koştu ve o zamandan beri ilerici bir İngiltere profili geliştirdi.

Yedinci durak ideal olmasa da, genellikle akıllıca kırılır.

Speedacus

David O’Meara’nın Soul Seeker’da bir koşucusu daha var, ancak eski İrlandalı sprinter Speedacus, Leicester’daki Class 4 şirketinde May Blossom’u dördüncü bitirerek rezil olmaktan çok uzaktı.

16 gün önce Catterick’te (yumuşak) daha yüksek derecelerde çiğneyebileceğinden fazlasını ısırdı, ancak üç yaşındaki çocuk bu yaz Navan’da hızlı bir zeminle karşılaştığında büyük bir ağırlık altında kazandı.

O vesileyle giydiği göz kırpıcıların yerini bir vizör aldı ve Speedacus, geniş çekişine rağmen indirimli değil.

kurnaz ahmak

135 gün kapalı ama George Boughey’nin koşucuları zindelik eksikliği nedeniyle nadiren başarısız oluyor. Geçen Eylül ayında Newcastle’da her hava koşulunda kazanan Foxy Rascal, Haziran ayında Haydock’ta Sandbeck’e dördüncü geldiğinden bu yana bir rüzgar operasyonu geçirdi ve üçüncü durak, erken değişimlerde pozisyonunu koruyabilirse kullanışlı bir adım.

Boughey ve Kevin Stott, Cumartesi gününün etkileyici galibi Queen Of Ipanema (7.30’da nişanlı) ile bir araya geldi.

Ruh Arayıcı

David O’Meara’nın beş yaşındaki çocuğu, Ağustos-Eylül aylarında Haydock ve Beverley’deki ikincilik ödüllerinin ardından Pontefract zaferinin formunun bir reprodüksiyonu ve iç yuvayı çizdi, onu resme koyacaktı.

Borç tarafında, Soul Seeker o zamandan beri Southwell’de daha zorlu 4. Sınıfta iki sıradan çaba gösterdi ve geri dönmesi gerekiyor.

Çanı Patlat

John Jenkins ve Bang On The Bell için üç kez her yönden bir kurs kazananı, önde patlarken geri çekilmek zor.

Obtain ile bulmak için birkaç uzunluk var ama 7 lb’lik bir salıncak bunu tamamen mümkün kılıyor, ancak dokuzuncu durak endişe uyandırıyor.

güvenilir paslı

Bu yıl Chepstow ve Salisbury’de sahada her ikisi de altı uzun mesafe üzerinde çift golcü olan Trusty Rusty, geçen sezon burada da minimum turda iki kez kazandı.

Bugünlerde pek iyi muamele görmedi ama kısrağın geçen ay Goodwood’da Bay Beaufort’a karşı dördüncüsü sağlam bir çabaydı. Düzenli binici Mollie Phillips o zamandan beri harçlığını 3 lb’ye indirdi ve 11 numaralı durak sorunlu.

Sokak hayatı

11 gün önce Southwell’de Coup De Force’ta dördüncü sırada koşarken, yeniden rakip Soul Seeker’ın önünde iki sıra bitirdi. Ağustos ayının ortasında parkur ve mesafe üzerinde görevi birinci olarak tamamladı, ancak bir komiserin sorgusu sonrasında rütbesi düşürüldü.

Reytingleri yükseltti ancak 7 lb’lik çırak Morgan Cole’a kullanışlı bir çekilişten iyi bir dönüş daha kazandırabilir.

Kim Wexler

Pop Dancer’ın parkurda ve mesafede son on gerisindeydi ama o, baştan sona umutsuzca kapana kısılmıştı. David Loughnane’in kısrakları, daha önceki bir form satırında Obtain ile birkaç boy için 5 lb daha iyi durumda ve dördüncü durak daha uygun bir beraberlik.

Sen havalısın

165 gün kapalı, bu nedenle piyasa kontrolü ihtiyatlı. Çırak Rose Dawes, Derek Shaw’ın emektarıyla verimli bir birliktelik kurdu ve bu yılki ikili kurs ve mesafe galibi iki yıldaki en yüksek notunu alıyor.

Dayanıklı gelding, Mayıs ayında Chelmsford City’deki Bağımsızlık Günü’nü kovaladı, ancak bu daha zahmetli bir görev gibi görünüyor.

kırmızı duvarlar

Geçen yıl bu etkinlikte 80 reytingli Night On Earth ve Dapper Man’i geride bırakmak için mücadele etti ve 16 gün önce rota ve mesafe boyunca Glamorous Force’u kıl payı yakalayamayınca kısa bir yaz tatilinden göz alıcı bir dönüş yaptı. Bağlantılar muhtemelen bu yarışı bir süredir hedef aldı.

sonbahar uçuşu

Robert Cowell’in gelding’i son dört başlangıcında sadece bir atı yendi ve bu önceki yedi kez kazanan, eski benliğinin bir gölgesi gibi görünüyor.

Karar

Hızlı ve öfkeli şeyler. Kieran O’Neill, Wolverhampton ile faydalı bir ortaklık kurdu. ELDE ETMEK (1-3-1) ve bineği bolca lezzetle yarışıyor.

Elde etme, ikinci bir nefes alma prosedürü geçirdiğinden beri her iki görünüşte de iyi gitti ve kısrağın kendine olan güveni, 58 günlük bir aradan sonra artık çok yüksek olacak.

Geçen yılın galibi Red Walls, iyi bir şekilde hücum etmek için çekildi ve her iki oyuncuyu da ilgilendirecek. Lisa Williamson’ın kısrağı 12 ay önce kazandığında handikaptan 3 libreydi, bu yüzden bugün 2 libre ‘yanlış’ olması çok büyük bir olumsuzluk değil.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12734120/race-of-the-day-alice-haynes-sprinter-could-continue-to-improve-at-wolverhampton

SMM Panel PDF Kitap indir