GUJ ve BLR’den sonra En Çok Baskın Noktası, En Çok Müdahale Noktası (Güncellendi)


Pro Kabaddi Ligi’nde dün akşam üç maç oynandı. Turnuvanın Haydarabad ayağının açılış günüydü. İlginç bir şekilde, Bengaluru Bulls, Bengal Warriors ve Puneri Paltan sırasıyla Gujarat Giants, Telugu Titans ve Haryana Steelers karşısında galibiyet aldığından, üç maçın da orantısız olduğu kanıtlandı.

Dün gece Haydarabad’da tüm takımlardan oyuncular yığınla sayı attı. Bu yazımızda Pro Kabaddi 2022’nin Gujarat Giants ile Bengaluru Bulls arasındaki maçın ardından güncellenen Most Raid Points ve Most Tackle Points listelerine bakacağız.


Pro Kabaddi 2022’de En Fazla Baskın Noktası

Bharat, Arjun Deshwal’ı geride bırakarak PKL 2022 sezonunun yeni bir numaralı akıncısı oldu. Bengaluru Bulls akıncısı dün gece Gujarat Giants’a karşı 18 sayı kazandı. Şu anki çetelesi 15 maçta 177 puanda. Deshwal 161 puanla ikinci sırada yer alırken, Maninder Singh de ilk 3’e girdi.

Bengal Warriors kaptanı dün gece Telugu Titans’a karşı 12 raid puanı toplayarak formunun zirvesindeydi. Singh’in toplamı, 14 maçta 159 baskın noktasında, dördüncü sıradaki Naveen Kumar’dan iki puan daha fazla.

Narender ve Pardeep Narwal, PKL 2022 En Çok Baskın Noktaları listesinde ilk 6’daki yerlerini korudu.


Pro Kabaddi 2022’de Çoğu Müdahale Noktası

Girish Ernak defans oyuncuları arasında ilk 5'e geri döndü#039;  afiş (Resim: PKL)
Girish Ernak, defans skor tablosunda ilk 5’e geri döndü (Resim: PKL)

En Çok Müdahale Noktası listesinin ilk 6’sında önemli bir değişiklik olmadı. Ankush, Saurabh Nandal, Sunil Kumar ve Jaideep Dahiya en iyi 4 defans oyuncusu olmaya devam ediyor.

Girish Ernak, Telugu Titans’a karşı üç müdahale puanı kazandıktan sonra beşinci sıraya yükseldi. Bengal Warriors defans oyuncusunun hesabında altıncı sıradaki Fazel Atrachali ile aynı olan 40 müdahale puanı bulunuyor.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Sudeshna Banerjee tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/kabaddi/news-pro-kabaddi-top-raider-top-defender-2022-most-raid-points-most-tackle-points-updated-guj-vs-blr-1?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir