GUJ – BLR PKL maçından sonra 36. Günde güncellenen puan durumu


Bengaluru Bulls, Gujarat Giants’a karşı 45-38’lik bir galibiyetle Pro Kabaddi 2022 puan tablosunda en üst sırayı sağlamlaştırdı. Bulls, PKL 9’da 10 galibiyet alan ilk takım oldu.

Dün gece Gachibowli Kapalı Stadyumu’nda oynayan Bengaluru Bulls, yüksek skorlu bir yarışmada Gujarat Giants’ı domine etti. Bulls, maçın erken safhasında büyük bir liderlik elde etmek için sezonun en hızlı topyekünlüğünü sadece üç dakika 27 saniyede gerçekleştirdi.

Devler geri dönüş yaparken, maçta yedi sayılık bir mağlubiyetten kaçınamadılar. Devler bu maçtan bir puan kazandı. 14 maçta aldıkları 33 puanla 11. sırayı korumaya devam ediyorlar. Bu arada Bulls 15 maçta 56 puanla birinci sırada.

Puneri Paltan, Pro Kabaddi 2022 puan tablosunda Bengaluru Bulls’un hemen arkasında

Gujarat Giants ve Bengaluru Bulls arasındaki karşılaşmadan önce Gachibowli Kapalı Stadyumu’ndaki taraftarlar iki maça daha tanık oldu. Gece, Puneri Paltan ve Haryana Steelers arasındaki çatışmayla başladı. Pune, ikincilik üzerindeki hakimiyetini sıkılaştırmak için 41-28’lik bir galibiyete gitti.

Pune merkezli franchise, 15 maçta 54 puan kazandı. Pune şu anda masa üstü Bengaluru Bulls’un sadece iki puan gerisinde. Haryana ise 15 maçta 36 puanla dokuzuncu sırada kaldı.

Ev sahibi takım Telugu Titans, dünkü ikinci maçında 6. Sezon şampiyonu Bengal Warriors ile mücadele etti. Beklendiği gibi Warriors, Titanlar karşısında rahat bir galibiyet kaydetti ve final skoru Bengal lehine 36-28 oldu.

Kalküta merkezli franchise, bu maçtan beş puan alarak 14 maçta puanlarını 42’ye çıkardı. Maninder Singh’in adamları şu anda Pro Kabaddi 2022 puan tablosunda altıncı sırada. Titanlar herhangi bir puan almadı. 9 puanla 12. sıradaki yerlerini korumaya devam ediyorlar.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Sudeshna Banerjee tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/kabaddi/news-pro-kabaddi-2022-points-table-updated-standings-day-36-guj-vs-blr-pkl-match?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir