Green Bay Packers geldiğinde, Wembley geri dönerken ve Almanya beklerken NFL Londra’da yeniden göz kamaştırıyor | NFL Haberleri


NFL Londra'da bir kez daha parladı

NFL Londra’da bir kez daha parladı

Bu eğlenceliydi. Futbol oynama, gol atma, üçüncü aşağılama alayı, Tottenham Hotspursing, Wembley Waying, ‘Broncos Country, hadi atlayalım’, Cheeseheading, çifte vuruş, Londra hepsi.

Pazar günü akşam 8’e gelin, Wembley Yolu boyunca ayakta kalan son mal standında, 50 Cent’in ve onun ‘This, is, how, we do’ lirikinin ve bir dede ve torunun bir futbol atışı da dahil olmak üzere son kalanlara serenat yaptığı duyulabilirdi. Denver Broncos ve Jacksonville Jaguarları arasında sezonun üçüncü ve son NFL Londra maçından eve yolculuklarına başlarken bir ileri bir geri gittiler.

Geçen ay NFL’nin, başkenti Britanya’nın gece kulübü ittifakı için göz kamaştırıcı bir futbol şenliği merkezine çevirerek “biz böyle yaparız”ı göstermesi, tam da doğru miktarda kasıtsız, şımarıktı.

Lig, bu Ekim ayında, Sonbahar’a yapılacak daha fazla cömert tadilatla karşılanmak üzere geri döndü ‘henüz ayrılmak zorunda mıyız?’ tatil evi, Lambeau’dan Green Bay Packers’ı Londra’da oynayacak son takım olarak ayartarak öncelikli bir işi işaretleyerek, 2019’dan beri ilk kez rekor bir kalabalıkla Wembley’e dönüşünü işaretleyerek Justin Jefferson griddy, Saquon Barkley ve Bir Jags maskot bungee, İngiliz kültürünün bir elyafına – barlara sızarken. Şehir genelindeki belirli bira dolum tesisleri, eski New York Giants alıcısı Victor Cruz gibi takım efsanelerinin genişletilmiş hafta ortası birikiminin bir parçası olarak taraftar partilerine ev sahipliği yapacağı ve Broncos başkanı Damani Leech’in Denver’ın şampiyonluğunu şahsen onurlandıracağı belirli takımlara atandı. Avrupa hayran grubu.

Hepsi olmasa da, NFL’nin başlangıçta İngiltere’de ikamet etme konusunda beyin fırtınası yapmış olabileceği şeylerin çoğu meyvelerini verdi: 32 takımın hepsi cesaret etti, Tottenham hayallerinin yabancı amfitiyatrosu, fandom geçiciden ateşli hale geldi ve oyunların kendisi, hayırseverlik girişimleri ve gençlik fırsatı sağlayan her şeyi yakalayan bir sinerjinin çapası haline geldi.

Denver Broncos'un NFL sezonunun sekizinci haftasında Jacksonville Jaguar'lara karşı öne çıkan anları.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Denver Broncos’un NFL sezonunun sekizinci haftasında Jacksonville Jaguar’lara karşı öne çıkan anları.

Denver Broncos’un NFL sezonunun sekizinci haftasında Jacksonville Jaguar’lara karşı öne çıkan anları.

NFL İngiltere genel müdürü Henry Hodgson, Sky Sports’a verdiği demeçte, “Oyunlar, NFL hayran kitlesini büyütmek için yaptıklarımızın önemli bir parçası ve Londra Oyunları’ndaki haftaları daha büyük ve daha iyi hale getirmek için kendimizi zorlamaya devam edeceğiz.” “Ancak, Birleşik Krallık genelinde yıl boyunca varlığımızı geliştirmeye devam etmek için odaklanmamız gereken başka birçok şey var.

“Bunlar arasında, NFL Flag’deki katılım tabanını büyütmeye, NFL Akademisi aracılığıyla seçkin oyuncu hattını daha da geliştirmeye ve hem yayın ortaklarımız hem de sosyal içerik aracılığıyla genç NFL hayranlarına ulaşmanın yeni yollarını belirlemeye odaklanmak olacak. sporu daha erişilebilir kılmak.”

Bar ‘girişimlerine’ katılmak için çok genç olanlar için, futbol kampları dünyanın Russell Wilsons ve Steve Atwaters’ına bire bir erişim sağladı, devre arasında gelişen JagTag programını sergiledi ve etkinliklerle dolup taşan bir Southbank devralımı kısmen taklit etti. Regent Street, İngiltere’nin sevinçli kuyruğunu takip ederken geçit töreni yapıyor. Bu arada Denver çalışanları ve ponpon kızlar, çantaları paketledikleri ve gıda ürünlerini sınıflandırdıkları London Community Kitchen’da gönüllü olmak için zaman ayırdılar, Minnesota Vikings, damlayan National Vintage League kıyafetleri içinde enstantane pozları vererek yerel bir işletmeyi destekledi ve bu sefer NFL Foundation UK kuruldu. geçen yıl yerel okul öğrencilerine Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki etkinliklere katılma şansı verdi. Tüm bunlar, küresel genişleme söz konusu olduğunda ligin çok fazla vurgu yaptığı ‘büyük resme’ hitap etmekle birleşti.

Hodgson, “Londra Oyun haftalarının en sevdiğim bölümleri, ekibimizin konuk NFL takımlarıyla birlikte düzenlediği Topluluk Etkinlikleri” dedi. “NFL Flag okulları programımızın gazileri olan veya NFL Flag’i ilk kez deneyimleyen çocukları görmek, bunu NFL oyuncularının onlara koçluk yapmasıyla yapmak her zaman harika bir deneyim. Bu çocuklar için her zaman çok heyecan verici bir andır ve sanki hem NFL Flag katılımcıları hem de NFL hayranları olarak onlar için bir yolculuğun başlangıcı.”

Ligin yıllık gezisinin rutinliğine paralel olarak, futbola ve onun Birleşik Krallık ilişkilerine tepki olarak aynı acemi-sevgilisi olarak kaldı. Aaron Rodgers’ı Spurs’te karşılayan raket, büyüklüğün huzurunda kabul edilen bir ayrıcalığı ifade ederken, Londra Liverpool Street’te İngiliz arkadaşını Greggs sosisli rulonun kalitesi konusunda sorgulayan seyahat eden bir Packers hayranının görüntüsü, seriyi özel kılan şeyi korudu. . Biraz düşündükten sonra sosisli ruloyu aldı.

Green Bay, tarihe sızan Lambeau’nun gücünü getirmişti, kalabalık trenleri savuşturmak için erken bir Pazar uyanışı, Packers’ın Giants’a karşı oyunlarından önce işgali gibi nafileydi. Söz konusu trenlerde onlara eşlik edin ve Milwaukee’den Manchester’a ve ötesine ilgili yolculuklar hakkında zekice İngiliz küçük sohbeti beklerken, garip yalnız Giants hayranı bir Cheeseheads vagonunda dimdik durdu, özellikle bir zamanlar muzaffer olacağı saatlerden daha sessizdi.

Journeys home’da, White Hart Lane İstasyonu’ndaki bilet bariyerlerini aşmak için komik bir şekilde mücadele eden aşırı neşeli bir arkadaşını barındıran iki Packers hayranı ve ülkedeki ilk seferinin coşkusunu yaşarken Londra deneyimine sırıtan Broncos’u destekleyen keyifli bir çift sunuldu. Ortağı, Amerika’da eyaletten eyalete tipik birkaç saatlik yolculuklardan bahsederek, İngilizlerin neden örneğin İtalya ve İspanya’ya yakınlık gibi Avrupa anakarasına daha sık yer değiştirmediğini merak etti. Bize güvenin, yapardık. Çift, onları oyundan tutarak Amerika’daki Jacksonville’i destekleyen arkadaşlarına hediye etmek için iki Jag bayrağını tuttu.

Onları konuşurken duymak, ‘neşeli için başka bir profesyonel kelime nedir?’ Jags taraftarı, sohbete katılmak için Metro vagonunun bir ucundan diğer ucuna yürümeyi kendine görev edindi: Broncos’un Jags karşısındaki zaferi ilk NFL deneyimiydi, 73 forması istedi ama takımda 73 numara yok , ayrı olmayan taraftar düzeninden keyif aldı, evde Meksika Grand Prix’sini kaydediyordu. Merak ediyorsanız kimse Formula 1’i sormadı. Ama yine de, ziyaret eden Broncos, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir kez daha rapor vermek için başka bir ilginç etkileşime sahipti.

NFL sezonunun Beşinci Haftasında Green Bay Packers'a karşı New York Giants'ın öne çıkan anları.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

NFL sezonunun Beşinci Haftasında Green Bay Packers’a karşı New York Giants’ın öne çıkan anları.

NFL sezonunun Beşinci Haftasında Green Bay Packers’a karşı New York Giants’ın öne çıkan anları.

Bir Broncos taraftarı, Wembley'de Jags karşısında kendi takımının galibiyeti için şık bir şekilde geliyor

Bir Broncos taraftarı, Wembley’de Jags karşısında kendi takımının galibiyeti için şık bir şekilde geliyor

‘Çöreklerinizi aldınız mı?’ Bir Broncos muhabiri, Harrow School’daki ilk antrenman gününe geldiklerinde meslektaşlarına sorular sorarken, bir grup başkaları da uyku düzenleri ve jet lag hakkında bilgi aldı ve tabii ki oyuncular da tüm ay boyunca baskı altında kaldı. Dolayısıyla, The Clash’s London Calling’i içeren klişeler hala orada, ancak Uluslararası Seri sihrini beslemek için iyi bir iş çıkaran daha büyük bir ironi duygusuyla.

Oh, ve oyunlar, futbol. Jefferson kliniği ve Minnesota Vikings’in Minnesota Vikings’e karşı destanındaki doink-doink draması, Wink Martindale’in yıldırım çılgınlığı ve Giants’taki slalom yapan bir Saquon, İngiltere’yi selamlayan Packers, Russell Wilson ve Denver’ın iyi, kötü ve Jag’lere karşı çirkin zafer. Londra çok daha fazlasını isteyemezdi, özellikle Green Bay’in cazibesi, Uluslararası Seriler tarihindeki en gürültülü ve yoğun hayran atmosferlerinden birini yaratıyor. Giants’ Barkley bunu üniversitedeki Penn State’e benzetti ve bu, Birleşik Krallık oyunlarının duyduğu kadar dikkate değer bir iltifat olabilir.

Bunların arasında, Komiser Roger Goodell, İngiltere’nin bir değil iki NFL franchise’ını destekleyebileceğini ve gelecekteki bir Avrupa bölümünün potansiyelini düşünebileceğini öne sürerek mutlu bir şekilde rafa kaldırılan anlatıları yeniden canlandırdı. İnansa da inanmasa da, en azından ligin denizaşırı ülkelerde inşa ettiklerine duyduğu hayranlığın içgörüsüydü.

Bir Londra franchise’ı hakkındaki spekülasyonlar genellikle bir kalıcılık arayışına dayanır; Hayranların zaman, para ve enerji yatırımına, NFL Academy ve üniversiteye bağlı ürünlerine, Büyük Britanya Kadınlar Dünya Şampiyonası gümüş madalyasına ve Leeds’teki San Francisco 49ers saat partilerine bakın ve kalıcılığın zaten sağlandığını söyleyebilirsiniz.

Oyunun başında 60 yarda isabet eden Wil Lutz, uzatmaya göndermek için 61 yarda atıyor, ancak Vikingler Londra'da Saints'i yenerken kısa inmeden önce topun iki kez sekip sektiğini izliyor.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Oyunun başında 60 yarda isabet eden Wil Lutz, uzatmaya göndermek için 61 yarda atıyor, ancak Vikingler Londra’da Saints’i yenerken kısa inmeden önce topun iki kez sekip sektiğini izliyor.

Oyunun başında 60 yarda isabet eden Wil Lutz, uzatmaya göndermek için 61 yarda atıyor, ancak Vikingler Londra’da Saints’i yenerken kısa inmeden önce topun iki kez sekip sektiğini izliyor.

Şimdilik, Londra, ülke genelindeki diğer mekanlarda maçlara ev sahipliği yapmanın fizibilitesine ilişkin genel meraklar arasında ligin Birleşik Krallık merkezi olarak kalmaya kararlı görünüyor. Ama bunun önümüzdeki yıllarda değişmeyeceği ne malum?

Hodgson, “Tottenham Hotspur Stadyumu’na, onlarla ortaklığımız boyunca yılda iki oyun sunma taahhüdümüz var” dedi. “Jaguarlar ayrıca 2024’e kadar Wembley’de yılda bir maç oynamayı taahhüt ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak, daha önce Birleşik Krallık’taki diğer stadyumlarda fırsatları araştırmış olsak da, yakın vadede böyle bir planımız yok.”

NFL, bir hafta boyunca Thames’in yanında kurulan Günaydın Futbolundan Ted Lasso’ya ve tribünlerde çeteyi izlemeye ve Tottenham’ın kendisini Uluslararası Kombine’nin evi olarak ilan etmesine kadar, ay boyunca her fırsat penceresini en üst düzeye çıkarmaya çalıştı. Uprise Academy, oyunun dünya çapındaki başarısına bir kez daha selam vererek 12 Nijeryalı oyuncu tarafından temsil edildi.

Giants ve Miami Dolphins’in Londra’daki ilk maçında karşılaşmalarından on beş yıl sonra, lig şimdi Almanya’daki ilk normal sezon maçı için Tampa Bay Buccaneers ve kıtanın en büyük NFL hayran kitlesinin bulunduğu Seattle Seahawks arasında Münih’e gitmeye hazırlanıyor. bekliyor. Avrupa’daki genişleme, İngiltere’nin tombala takımıyla birleşerek sayfayı Uluslararası Serinin bir sonraki aşamasına çevirirken yepyeni bir sondaj tahtası olarak işaret ediyor.

Hodgson, “Almanya’daki ilk normal sezon maçı, anakara Avrupa’da sporu büyütmeye devam etmek için heyecan verici bir fırsat,” dedi. “Almanya’nın gelişen bir hayran kitlesi var, bazıları Londra’daki maçlarımıza seyahat ediyor ve Münih’te ev sahipliği yapacakları ilk maçı görmek harika olacak.

“NFL İngiltere ekibinin çoğu, bu oyunun planlanması ve yürütülmesine derinden dahil oluyor, bu yüzden hayran kitleleri için işleri nasıl biraz daha farklı yapabileceğimizi görmemiz ve belki de nasıl yapılacağı konusunda biraz ilham almamız için bir şans olacak. Londra’daki oyunlarımızı ve hayran etkinliklerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.”

Zaten korkak X’ler ve O’lar payına sahip olan İngiltere’nin NFL oyun kitabına yeni kırışıklıklar eklenmeye devam edecek.

Sky Sports NFL, sezon boyunca NFL kapsamı için özel kanalınızdır – bir dizi NFL Ağı programlaması içerir. Bizi takip etmeyi unutmayın skysports.com/nflTwitter hesabımız @SkySportsNFL & Sky Sports – hareket halindeyken!
Kaynak : https://www.skysports.com/nfl/news/12040/12732192/the-nfl-dazzles-in-london-again-as-the-green-bay-packers-arrive-wembley-returns-and-germany-awaits

SMM Panel PDF Kitap indir