Göztepe’de Aykut Kocaman sesleri!

Süper Lig’de oynadığı son 6 maçta 5 bozgun bölge ve düşme hattında yer alan Göztepe’de Aykut Iri sesleri yükseliyor. İzmir ekibinde teknik direktör Nestor El Maestro’nun koltuğu sallanırken camia içinde bir takım isimler göreve Aykut Kocaman’ın getirilmesini istiyor. Daha önce Maestro’nun arkasında olduklarını belirten Mehmet Sepil’in de Trabzonspor yenilgisi sonrası inadı kırıldı.

GÖZTEPE’DE AYKUT KOCAMAN SESLERİ

Göztepe teknik direktör Nestor El Maestro ile ayrılığın eşiğinde. seri halinde alınan kötü sonuçlarla küme düşme hattına gerileyen Sarı-Kırmızılılarda yönetimdeki bir takım isimler takımın başına Aykut Kocaman’ın getirilmesini istiyor. Akşam’ın haberine göre; Iri ile uzun soluklu anlaşma imzalanması yönünde bakış belirten bir kesim, başkan Mehmet Sepil’i ikna etmeye çalışıyor. Daha önce üst üste gelen 4 mağlubiyetin arkasından Maestro’nun peşinde durduklarını gösteren Mehmet Sepil’in de bu düşüncesinin kırıldığı belirtiliyor. Ancak başkan Sepil’in yine de konuyla ilgili nihai kararını gelecek hafta deplasmanda oynanacak Alanyaspor karşılaşmasının ardından vereceği açıklama ediliyor.

‘SEZON SONUNA KADAR DÜŞÜNMÜYORUM’ DEMİŞTİ

Son olarak Başakşehir’i çalıştıran Aykut Kocaman, İstanbul ekibinden ayrılmasının peşinde Antalyaspor’un gündemine gelmişti. Aykut Iri ise yaptığı açıklamada sezon sonuna kadar takım çalıştırmayı düşünmediğini dile getirmişti. Olası bağlantı halinde Göztepe’nin tecrübeli teknik direktörü ikna edip edemeyeceği merak konusu.

Yorum yapın