“Görev tamamlandı” – Krunal Pandya, ilk saç kesimi sırasında Agastya’nın dikkatini dağıttığı videoyu paylaşıyor


Krunal Pandya kısa süre önce Instagram hesabına, ilk saç kesimi sırasında yeğeni Agastya’nın dikkatini dağıttığı görülebilen bir makara yükledi. Hardik Pandya şu anda ulusal görevde, bu yüzden Krunal, Natasa Stankoviç’e Agastya’nın ilk saç kesimini yaptırmasına yardım etti.

Küçük çocuklar ilk saç kesimlerinde çok ağlarlar. Agastya Pandya’nın prosedüre fazla odaklanmamasını sağlamak için Krunal, berber saçını kestiğinde dikkatini dağıtmak için elinden geleni yaptı.

Makarayı bugün erken saatlerde Instagram’da paylaşan Krunal, başlıkta şunları yazdı:

“Görev tamamlandı! Küçük balkabağımız için ilk saç kesimi!”

Agastya’nın babası Hardik Pandya, yorum kutusuna birkaç kalp attı. Video, Instagram’da viral hale geldi ve üç saat içinde 100.000’den fazla beğeni aldı. 400’den fazla yorum aldı ve bir milyondan fazla kişi Instagram’da makarayı izledi.

Krunal Pandya yakında Royal London Cup’ta Warwickshire için oynayacak

Krunal Pandya, ODI formasıyla ilk maçına geçen yıl İngiltere'ye karşı çıktı.
Krunal Pandya, ODI formasıyla ilk maçına geçen yıl İngiltere’ye karşı çıktı.

Krunal, bu yılın başlarında IPL 2022’de Lucknow Super Giants’ın başarısında ayrılmaz bir rol oynadı. Şaşırtıcı bir şekilde, Güney Afrika, İrlanda ve İngiltere’ye karşı T20I’lerin yanı sıra Batı Hint Adaları’na karşı ODI’lerde Hindistan kadrosunda yer alamadı.

Pandya yakında Warwickshire için oynayacağı Royal London Cup’ta sahaya dönecek. Son zamanlarda ilçe tarafıyla bir anlaşma imzaladı ve onlar için en az sekiz maç oynayacak.

youtube kapağı

Krunal’ın İngiliz koşullarında nasıl performans gösterdiğini görmek heyecan verici olacak. Royal London Cup’ta seçicileri etkilerse, Pandya önümüzdeki maçlar için Hindistan kadrosunda yer ayırtabilir. Royal London Cup 2 Ağustos’ta başlayacak ve 17 Eylül’de sona erecek.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-mission-accomplished-krunal-pandya-shares-video-distracting-agastya-first-haircut?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir