God of War Ragnarok’ta Path of Destruction Favor nasıl kolayca tamamlanır


God of War Ragnarok’ta Favors adı verilen ve ana anlatıda ilerledikçe tamamlayabileceğiniz çok sayıda yan görev vardır. Bunlar, genellikle kolayca bulamayacağınız inanılmaz bir ganimet ve eşya kaynağıdır.

Bu yan görevler sizi genellikle keşfedilmemiş diyarlara götürür. Bu bölgelerde bir tür bulmacayı çözerek, iyi miktarda nadir ganimet ve kaynak içeren Efsanevi Sandıklarla da karşılaşabileceksiniz.

Ancak, bu tür yan görevler genellikle oldukça zorlayıcıdır ve bunları tamamlamak için oldukça fazla zaman harcamanız gerekecektir. God of War topluluğundaki birçok kişinin sorun yaşadığı bir İyilik, Yıkım Yolu olarak adlandırılır.

Bugünün kılavuzu, God of War Ragnarok’ta Path of Destruction’ı kolayca tamamlamak için atmanız gereken tüm adımları ele alıyor.


Path of Destruction yan görevi, Vanaheim bölgesinde mevcuttur. Savaş Tanrısı Ragnarok

youtube kapağı

Yıkım Yolu yan görevi, Kratos’un Ormanı keşfederken rastlayacağı Vanaheim bölgesinde mevcuttur.

Yan görev yeri bir Kraterde olacak. Scent of the Survival görevini tamamlarken Freyr’in teknesini kullanıp onu vadiye zorunlu iniş yaptıktan sonra ona erişebileceksiniz.

İyilik, bölgenin iyileşmesine yardımcı olmak için yolun sonundaki yaratığı öldürmekle görevlendirecek.

Yıkım Yolu’nu tamamlamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. God of War Ragnarok’ta İyilik:

  • Görevi başlatın. Bunu yapmak için barajdan su çıkarmalı ve nehri geçmelisiniz. Bu, devlerin size taş attığı yerden yapılabilir. Oraya ulaştığınızda, karşıya geçebilir veya zıplayabilirsiniz, ancak bu yalnızca gündüzleri olur. Geceleri nehrin karşısına atlayarak göreve başlayamayacaksınız.
  • Patika yolu takip ettikten sonra sonunda bir duvara ulaşacaksınız. Yol boyunca sürün, çünkü bu sizi Yıkım Yolu İyiliğini başlatan diğer tarafa götürecektir. Daha sonra alanın ortasındaki büyük delikten aşağı atlamanız gerekecek. Sonunda sizi bir tuzağa götürecektir. Buradan çıkmak için dişli mekanizmasını dondururken alanın arkasında bulunan çakıl taşlarına çarpmalısınız.
  • Dışarı çıktıktan sonra, öne doğru ilerleyin ve Leviathan Baltasını kullanarak yapabileceğiniz şekilde kafesin dışından drake’yi cezbedin ve kapıyı açın. Daha sonra kafesi açık tutmak için teçhizatı dondurabilirsiniz.
  • Bölgeden çıkarken canavarlardan birini kafesin içine çekebileceksiniz. Baltanızı geri çağırarak zincirleri indirebilecek ve kafesi tekrar kapatabileceksiniz.
  • Bu, Cüruf Boynuzu adı verilen büyük erkek ejderi cezbedecektir. Hareket setleri, God of War Ragnarok’taki türünün geri kalanından pek de farklı değil. Biraz sabır ve pratikle, onu kolayca yenebileceksiniz.

youtube kapağı

Slag Horn’u ortadan kaldırmanın en iyi yolu Draupnir’e güvenmektir. Mızrağı fırlatarak ve zaman zaman savunmasız bölgelerine vurarak onu parçalara ayırmaya devam edebilirsiniz.

Drake’i yenmek, God of War Ragnarok’ta Path of Destruction Favor’ı başarıyla tamamladığınız anlamına gelir.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Düzenleyen Rachel Syiemlieh
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/how-easily-complete-path-destruction-favor-god-war-ragnarok?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir