Goblin Okçusu nerede bulunur?


Yan Görevler, Rune Fabrikası 5’teki oyunun iyi bir bölümünü oluşturur. Nintendo Switch’in en yeni rol yapma simülatörü, oyuncuların gözden geçirebileceği bir ton içeriğe sahiptir ve yan görevler ile birlikte ana görevler, oyuncuların daha fazlasını elde etmesinin en iyi yollarından biridir. Oyundaki seviyeler ve kaynaklar.

Çoğu yan görev basit olsa da, diğerlerini tamamlamak o kadar kolay değildir. Böyle bir görev, oyunculara aranan canavarları bulma, HP’lerini düşürme ve ardından onları yakalama görevini veren “Aranıyor Canavar” görevidir.

Görevinizi tamamlamanın zamanı geldi, Rangers! Sonunda bekleyiş sona erdi ve #RuneFactory5 şu anda mevcut #NintendoAnahtarı: runefactory-5.com? Mahsul yetiştir ve canavarlara bak? Rigbarth sakinleriyle arkadaş ol☮️ Yeni evinizi bir barış gücü korucusu olarak koruyun

Canavarı yakalamak çok zor olmasa da, canavarları bulmak zor bir iş.

Kaçak olduklarından, bazı canavarlara rastlamak pek kolay değil ve birçok oyuncu özellikle bir tanesiyle mücadele ediyor. İşte Rune Factory 5 topluluğunun Goblin Archer’ı bulması için hızlı ve kolay bir kılavuz.


Rune Fabrikası 5’te Goblin Okçusunu Bulmak

Goblin Okçusu nerede bulunur?

Goblin Archer’ı Rune Factory 5’te bulmayı bu kadar zor bir görev yapan şey, sadece “Son Görülme: Phoros Woodlands” yazan görev ipucudur.

Phoros Woodlands, oyundaki en büyük alanlardan biridir ve içinde kaçak bir canavar bulmak şöyle dursun, etrafında gezinmek pek de kolay değildir.

Goblin Archer’ı bulmak için oyuncuların şunları yapması gerekir:

  • İlk olarak, maceracıların onunla konuşarak ve ardından Goblin Okçusu avla seçeneğini seçerek yapabilecekleri Livia’nın görevini kabul edin. Sadece göreve başladıktan sonra kaçak, Phoros Woodlands’ın güney kesiminde görünecek.
  • Görevi kabul ettikten sonra, oyuncuların Woodlands’e ulaşmaları ve köprüyü bulacakları güneye gitmeleri gerekecek. Onu geçtikten sonra, hemen bitişiğinde bir mağara ile karşılaşacaklar.
  • Mağaraya girdikten sonra oyuncular yakında Goblin Okçusu ile karşılaşacaklar.
  • Görev, oyunculardan bir Goblin Okçusu yakalamalarını isterken, devam edip herhangi bir Goblin Okçu düşmanını ele geçirmenin, maceracıların belirli bir tanesini ele geçirmesi gerekeceğinden, görevi tamamlamayacağını belirtmek önemlidir.

Goblin Okçusu nerede bulunur?
  • Rune Factory 5’te aranan canavarı türünün diğerlerinden ayırt etmek için oyuncuların etrafında kalıcı olacak kırmızı bir parıltı araması gerekecek. Canavar, türünün geri kalanından daha kırmızı bir renk veriyorsa, oyuncuların savaşması ve ele geçirmesi gereken şey budur.

Goblin Archer’ı mağarada yakaladıktan sonra, oyuncuların Rigbarth’taki Livia’ya geri dönmeleri gerekecek ve onunla konuştuktan sonra görevi kapatıp tamamlayabilecekler.

Ödül olarak maceracılar, Pişirme Ekmeği x 1’e sahip olabilecekler.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/rune-factory-5-quest-guide-where-find-goblin-archer?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın