Gilbert Burns, Jorge Masvidal’ı çağırıyor


Gilbert Burns, bir sonraki rakibi Jorge Masvidal’ı bulma umuduyla saçma sapan konuşmayı hızlandırdı. Nisan ayında Khamzat Chimaev’e kaybettikten sonra, ‘Durinho’ galibiyet sütununa geri dönmek için yakında geri dönmek istiyor.

35 yaşında olan Burns, hala bir şampiyonluk şansı daha elde etme ve kazanan olarak galip gelme umuduna sahip. Brezilyalı kısa süre önce acımasız bir savaşı kaybetti, ancak sertliği nedeniyle pazarlanabilirliği arttı.

Khamzat Chimaev’in vahşi dövüşlerinden sonra Gilbert Burns’ü selamlamasını aşağıda izleyin:

Burns yakın zamanda Colby Covington ile savaşmaya ilgi gösterdi, ancak Masvidal ile olan tartışmasından bu yana ‘Kaos’ mevcut değildi. BMF’den bahsetmişken, ‘Gamebred’in bir rakibe ihtiyacı var ve ‘Durinho’ dövüşü istiyor. ile bir görüşme sırasında TMZ SporBrezilyalı Miami yerlisi hakkında şunları söyledi:

“Sana çok saygı duyuyorum. Bence sen BMF’lerden birisin. Sen bir efsanesin. 50’den fazla dövüşün var ama kardeşim, bir sürü kötü niyetim var. Sana saygı duyuyorum ama yine de takımı yenmek istiyorum. senden s**t değilim.”

Son üç dövüşünü kaybetmesine rağmen, Masvidal kendisini 8. sırada buluyor. ‘Gamebred’ son zamanlarda sadece elit rekabette savaştı ve Burns bu tanıma uyuyor. Bununla birlikte, Miami yerlisi iki nedenden dolayı ilgisiz olabilir.

Masvidal, Conor McGregor’un dönüşü için potansiyel bir rakip oldu. Kazanmak için büyük bir ödeme günü olan ‘Gamebred’ büyük olasılıkla bu eşleşmeye odaklanacak.

İkinci olarak, devam eden soruşturma, 8. sıradaki orta sikletin yakın zamanda dövüşmesini engelleyebilir. McGregor eşleşmesi olmazsa, Burns BMF için olağanüstü bir eşleşme olur.

Gilbert Burns’ün Jorge Masvidal’ı aşağıdan seslendirmesini izleyin:

youtube kapağı

Gilbert Burns, Güney Florida’da Jorge Masvidal ile dövüşmek istiyor

Burns, Masvidal’i arama konusunda ciddi olmalı çünkü zaten bir yeri var. ‘Durinho’ Güney Florida’daki Samford MMA’da eğitim alıyor ve bir süredir bölgede yaşıyor. Bu arada, ‘Gamebred’ Miami’de doğup büyüdü, Florida’da ikisi arasında bir eşleşmeyi bir olasılık haline getirdi.

Aynı röportaj sırasında Brezilyalı, Miami yerlisini nerede bulmak istediğini söyleyerek şunları söyledi:

“Bunu Florida’da yapabileceğimizi düşünüyorum. Bence büyük bir İspanyol topluluğumuz var, tüm Kübalılar, tüm Brezilyalılar. Burada herhangi bir arenayı satabiliriz. BMF kemerini tehlikeye atalım.”

Masvidal vs. Burns, izleme başına ödeme için değerli bir katkı olacaktır. Her iki dövüşçü de acımasız bir stand-up dövüşüne katılmaya istekli gerçek savaşçılar olduklarını gösterdi.

‘Gamebred’ hala daha büyük bir beraberlik, ancak ‘Durinho’ son dövüşünden sonra daha büyük bir hayran kitlesine sahip. Miami’li oyuncu yasal beladan kurtulabilirse, bu eşleşme 2022’nin sonunda mükemmel olacak.


Akshay Saraswat tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-gilbert-burns-calls-jorge-masvidal?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir