Gezginler Şampiyonası: Rory McIlroy gerilerken Xander Schauffele liderliğini koruyor | Golf Haberleri


Schauffele, Connecticut’taki Gezginler Şampiyonası’nın son gününe doğru tek vuruşla önde gidiyor; McIlroy, TPC River Highlands’da geçen zor bir günün ardından şimdi 11 vuruş önde

Son Güncelleme: 26/06/22 12:25


Rory McIlroy, Gezginler Şampiyonası'nın üçüncü gününde, ikincisinde bir çift sümüklü böcekle unutmak için bir delik açtı.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Rory McIlroy, Gezginler Şampiyonası’nın üçüncü gününde, ikincisinde bir çift sümüklü böcekle unutmak için bir delik açtı.

Rory McIlroy, Gezginler Şampiyonası’nın üçüncü gününde, ikincisinde bir çift sümüklü böcekle unutmak için bir delik açtı.

Xander Schauffele, Gezginler Şampiyonası’nda liderliğini korudu, ancak Pazar gününe tek bir vuruşla devam ederken, Rory McIlroy başka bir zorlu raundun ardından daha da geriye düştü.

Patrick Cantlay, TPC River Highlands’daki skor tablosunda Schauffele’nin hemen arkasında tünemiş ve 63 ile günün en iyi turunu atan adam.

Bu, Schauffele’nin liderliğinin beş şuttan bire düştüğü ve heyecan verici bir Pazar günü oluşturduğu anlamına geliyor. Üçüncü turdan sonra 17-altında ve Cumartesi günü suyu bulduğu 13. deliğe kadar bogey-free gitti.

16’da bir birdie ile karşılık verdi ve ardından her iki adam da 17’sinde birdie’yi taradı, 64’lük atıştan sonra 14-parla üçüncü sırada bulunan Sahith Theegala’dan uzak durmak için.

McIlroy, ilk 18 delikten sonra ortak liderdi, ancak Cuma günü inanılmaz bir dizi atışta sahaya dört vuruş verdiğini gördüğü 12 numaralı delikteki sapmasının ardından meydan okuması büyük ölçüde raydan çıktı.

McIlroy, ikinci Cumartesi günü başka bir kabus deliği yaşadı. Ulaşılabilir par dörtte yaptığı tee vuruşu, bir ağaca çarparak kalın ve pürüzlü bir şekilde tee kutusunun hemen arkasından indi, 2 No’lu dünyanın içinden çıkmak için iki denemeye ihtiyaç duyacağı ve sonunda bir çifte altılıyı taradı.

McIlroy daha sonra beşinci sırayı kaçırdı ve altıncı, dokuzuncu ve 13’üncü sıralarda kazanç elde ederken, 14’üncü ve 16’ncı sıralarda daha fazla atış yaptı ve 72’lik raundu iki-üzerinde kart gördü ve onu altıda 31’e berabere bıraktı. par.

Yine de başka bir İngiliz için daha iyi haberler vardı, İskoçya’dan Martin Laird, Schauffele’den beşinci ve beş vuruşla berabere kalmak için dördüncü turda dört eksikti. Kevin Kisner, 13-altında önünde bir vuruş.

Dünya 1 Numaralı Scottie Scheffler ayrıca 65’lik bir turla 10’un altına yükseldiği etkileyici bir Cumartesi günü geçirdi. Hızdan yedi vuruş uzakta, ancak Pazar günü yapılacak başka bir suçlama, liderlere ne olduğuna bağlı olarak onu çekişmeye sokabilir.

Travellers Championship’in son turunu Sky Sports Golf’te saat 12.30’dan itibaren Sky Sports Golf’teki kırmızı düğmeyle 18:00’den itibaren tam kapsama alanıyla canlı olarak izleyin.

Gezginler Şampiyonası: Rory McIlroy gerilerken Xander Schauffele liderliğini koruyor | Golf Haberleri

En iyi fiyatları alın ve Birleşik Krallık ve İrlanda genelinde 1.700 kurstan birinde bir tur rezervasyonu yapın
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12640512/travelers-championship-xander-schauffele-retains-lead-as-rory-mcilroy-drops-way-back

SMM Panel PDF Kitap indir