Geri dönen WWE yıldızı, büyük kariyer hamlesinden sonra Liv Morgan’a yürekten mesaj gönderiyor


Liv Morgan kısa süre önce ilk film rolü olacak olan The Kill Room’da bir oyuncu olarak ortaya çıktı. WWE yıldızı Lacey Evans, kısa süre önce RAW yıldızının en son kariyer hamlesi hakkında yorum yaparak onu önemli ölçüde övdü.

Morgan, Hollywood yıldızları Uma Thurman, Samuel L. Jackson ve Stranger Things oyuncusu Maya Hawke ile birlikte oynayacak, ancak filmdeki rolü henüz kamuoyuna açıklanmadı.

Resmi duyurunun ardından, birkaç eski ve mevcut WWE Süperstarı, Morgan’ı son kariyer hamlesinde övdü. Bu, yıldızın birkaç ay önce hayalinin Chucky’de oynamak olduğunu söylemesinden sonraki bariz adımı.

Lacey Evans, yakın zamanda SmackDown markasına geri döndükten sonra Liv Morgan’ı tebrik eden en son yıldız oldu.

“Tanıdığım en çalışkanlardan biri. Seninle gurur duyuyorum. 🙌❤️ “- Yazdı

Morgan’ın yaklaşan ilk büyük ekran filmi için sahnelerini çekmek için şirketten biraz zaman ayırmasının beklenip beklenmediği belli değil.


Liv Morgan, bu hafta sonu WWE Hell in a Cell’de AJ Styles ve Finn Balor ile takım kurmaya hazırlanıyor.

Morgan şu anda WWE dışında hamleler yapıyor olabilir, ancak 27 yaşındaki oyuncu aynı zamanda Pazartesi Gecesi RAW kadrosunun aktif bir parçası.

Bu hafta sonu Hell in a Cell’de Morgan, AJ Styles ve Finn Balor ile Kıyamet Günü’ne katılmak için bir araya geldiğinde intikam almak için dışarı çıkacak. Rhea Ripley ve Morgan, The Nightmare birkaç hafta önce en iyi arkadaşına sırt çevirdikten sonra yarım kalan işleri vardır.

Kıyamet Günü’nün bu hafta sonu gruba yeni bir üye kazandırması bekleniyor. İlginç bir şekilde, Morgan karanlık tarafa geçebilecek biri olarak alay edildi.


Ezekiel, Elias’ı onunla takılmaya davet ediyor. Sportskeeda Güreş Özel

canlı anketCANLI ANKET

S. Kıyamet Günü’nde Liv Morgan’ı görmek ister misiniz?

Şimdiye kadar 6 oy

Brandon Nell tarafından düzenlendi