Genshin Impact’te Kuki Shinobu için en iyi eserler ve silahlar


Genshin Impact en yeni 4 yıldızlı karakteri Kuki Shinobu’yu yakında piyasaya sürüyor ve oyuncular ona en iyi ekipmanı sağladıklarından emin olmak isteyecekler. Shinobu, oyunun ilk Elektro şifacısı olarak çok özel bir donanıma sahip ve yapısını optimize etmek zor olabilir. Ölçeklendirmesinin çoğu Maks HP’sine dayalıdır ve ayrıca Elemental Ustalığına dayalı ölçeklendirmeye sahiptir.

Hayranların, etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için onu doğru kılıçla donatmanın yanı sıra bu istatistiklerin her ikisini de yönetmesi gerekecek. İşte oyuncuların Kuki Shinobu’yu nasıl inşa edebilecekleri.


Freedom-Sworn ve Favonius Sword, Genshin Impact’te Kuki Shinobu için en iyi ekipman seçenekleri arasında yer alıyor.

Genshin Impact’te Kuki Shinobu’yu inşa etmek çok zor değil. Yakında piyasaya sürüleceği için hayranlar, faydasını en üst düzeye çıkarmak için uygun ekipmana sahip olduklarından emin olmak isteyecekler.

Shinobu, ilk Elektro şifacı olduğu için oyun kadrosuna benzersiz bir ektir ve onu Genshin’in kadrosunda ilginç bir yere koyar. Elektro odaklı bir takım kompozisyonunda şifacı rolünü üstlenebilir veya diğer takımlarda şifacı olmayan biri olarak kullanılabilir. Hayranların onu, doldurmaya en uygun olan şifacı rolü için nasıl inşa edebileceği aşağıda açıklanmıştır.


Kuki Shinobu için en iyi eserler

Şu anda, Kuki Shinobu için yetiştirilecek en iyi eserler Millelith’in Dayanıklılığı ve Ocean Hued Clam setidir. Shinobu’nun çoğunlukla müttefiklerini iyileştirmeye ve desteklemeye dayandığı göz önüne alındığında, bu iki set onun oyun tarzına en uygun olacak ve bir takıma daha fazlasını sağlamasına yardımcı olacaktır. Millelith’in Dayanıklılığı seti, ona ekstra Maks HP sağladığı ve müttefiklerine güçlü bir güçlendirme sağlamasına izin verdiği için genel olarak en iyi settir. İşte oyuncuların araması gereken alt istatistikler:

  • Tüy: İkincil Element Ustalığı ile % HP odak.
  • Çiçek: Enerji Dolum ve ikincil Element Ustalığı ile %HP odak.
  • Kumlar: Kritik istatistikleri ve Elemental Ustalık ile % HP.
  • Kadeh: Element Ustalığı ve Enerji Dolum odaklı % HP.
  • Circlet: Kritik istatistikler, EM ve Energy Recharge ile İyileştirme Bonusu veya HP%.

Kuki Shinobu için en iyi silah

Kuki Shinobu çeşitli silahlar kullanabilir, ancak en iyi kılıcını seçerken oyuncular, savaşta takım arkadaşlarını güçlendirmesine izin veren alt istatistiklere odaklanmak isteyecektir. Bu, hayranların birkaç güçlü seçeneğe sahip olduğu anlamına gelir, ancak en iyi seçimler Özgürlük Yeminli ve Favonius Kılıcı gibi destek odaklı silahlardır.

Özgürlük Yeminli, Shinobu’nun saha dışında bile büyük bir güçlendirme potansiyeli ile birlikte alt statüden bir ton Elemental Ustalık kazanmasına izin verir. Favonius Kılıcı, müttefikleri için kolaylıkla enerji üretmesini sağlayarak onu daha da iyi bir destek haline getirir. Oyuncular ayrıca, Shinobu’nun bir miktar faydayı kaybetme pahasına biraz daha fazla hasar vermesini istiyorlarsa, Iron Sting gibi kılıçları da seçebilirler.


Genshin Impact’in en yeni 4 yıldızlı karakterinin bazı benzersiz yetenekleri var ve hayranlar, onlardan yararlanmak için onu doğru şekilde oluşturduklarından emin olmak isteyecekler.


Siddharth Satish tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/best-artifacts-weapons-kuki-shinobu-genshin-impact-2?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel