Genshin Impact sızıntıları, Lisa ve Ayaka’nın yeni kıyafetleri hakkında daha fazla ayrıntı ortaya koyuyor


Çeşitli Genshin Impact sızıntıları, Lisa ve Ayaka’nın yeni kıyafetler alacağını doğruluyor. En olası çıkış tarihi önümüzdeki yılın ilkbaharı olacak, ancak belirli bir tarih yok. Ne yazık ki Gezginler için yeni görünümlerin herhangi bir oynanış videosu veya ekran görüntüsü yok.

Bununla birlikte, oyuncuların bir nedenden dolayı görmek isteyebilecekleri bazı küçük bilgileri ortaya çıkaran birkaç sızıntı var. Lisa’nın kıyafetinin teması bir öğrencininki olarak tanımlanırken, Ayaka’nın kıyafeti Bahar ile ilgilidir.

Not: Bu sızıntıların %100 doğru olduğu garanti edilmez. Gördüğünüz her şeyi biraz şüpheyle alın.


En son Genshin Impact sızıntılarına dayanan Lisa ve Ayaka’nın yeni kıyafetleri hakkında bilinmesi gerekenler

Cilt teması: Bahar Ayakastudent Lisa

Bence ne zaman çıkacakları belli

7 Temmuz’daki bu Genshin Impact sızıntıları, iki yeni takımın genel temasını belirtiyor ve gelecek yılın ilkbaharında piyasaya sürüleceklerini ima ediyor. Daha önce Travellers, Lisa ve Ayaka’nın yeni kostümler alacağını biliyordu, ancak bunun dışında pek fazla ayrıntı yoktu.

“Bahar Ayaka” veya “Öğrenci Lisa” bir çok şeye benzeyebileceğinden, bu yeni sızıntılar çok fazla bilgi vermiyor. Bu Genshin Impact sızıntılarının en büyük kısmı, burada listelenen ilk kıyafetin o zamandan önce piyasaya sürülmesinin bir anlamı olmayacağından, muhtemelen 2023 Baharında ortaya çıkacak olmalarıdır.

Oyuncuların böyle bir zaman yaklaşana kadar ne kadar beklemek zorunda kalacağını düşünürsek, oyuncuların bu iki yeni görünüm hakkında daha spesifik ayrıntıları keşfetmesi muhtemelen uzun zaman alacak.


Bu iki yeni görünümle ilgili diğer Genshin Impact sızıntıları

@merlin_impact Oyunun gelecekteki yamalarında Lisa ve Ayaka için kostümler hakkında cilt verileri olduğunu doğrulayabilirim, bunların ne olacağını açıklamayı Mero’ya bırakacağım.

GenshinBLANK olarak bilinen başka bir sızıntı, bu iki karakterle ilgili cilt verilerinin olduğunu doğruladı. Bu sızıntı, Lisa ve Ayaka’nın yeni kıyafetler aldığına dair daha erken ve daha güvenilir kanıt örneklerinden biriydi. genshinBLANK, okuyucuların yukarıda bu makalenin ilk iki tweet’inde görebilecekleri şekilde daha fazla bilgi yayınlamayı Mero’ya bıraktı.

Şaşırtıcı bir şekilde, bu konuyla ilgili paylaşmaya değer önemli bir sızıntı daha var.

DD Amca olarak bilinen önemli bir sızıntı, Ayaka’nın cildinin iyi görünmediğini belirtti. Ancak, güzellik bakanın gözündedir, bu yüzden böyle bir şey öznel olurdu. Bu yeni kıyafetlerin sızdırılmış görüntüleri veya videoları yok, bu yüzden genel halk onları göremiyor.

Kişisel zevkler bir kişiden diğerine farklılık gösterecektir. Bu sızıntı tek başına çok önemli değil, ancak bu konuyla ilgili çok az sızıntıdan biri. Bu nedenle, bazı okuyucular onu görmek isteyebilir. Bununla ilgili bir diğer önemli kısım da, yeni kıyafetleri kimin alacağına ilişkin önceki Genshin Impact sızıntılarıyla aynı fikirde olması.

DD Alt Amca sızıntısı, Mero’nun yeni kostümler alacak iki karakteri açıklamadan birkaç hafta önce Lisa’nın bir cilt alacağını belirtti. DD Alt Amca, yukarıda görüldüğü gibi, yarı şifreli bir ipucu ile yaptı. Travellers şu anda iki yeni skin hakkında fazla bilgiye sahip olmasa da, son zamanlarda konuyla ilgili sızıntılarda bir artış var.

Sabır bir erdemdir, bu yüzden bu iki karakterin hayranları daha fazlası ortaya çıkana kadar beklemeli.


S. Sizce kim daha iyi bir tasarıma sahip?

şimdiye kadar 12 oy

Sijo Samuel Paul tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/rumor-genshin-impact-leaks-reveal-details-lisa-ayaka-s-new-outfits?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir