“Geçen sezon o takımın şampiyonluk şansını mahvetti”


Kyrie Irving ve Brooklyn Nets, 2022-23 sezonuna zorlu bir başlangıç ​​yaptı. Irving’in Yahudi karşıtı yorumlarından sonra yine tartışmanın ortasındalar ve eski teknik direktör Steve Nash’i az önce kovdular.

Brooklyn, “Uncle Drew” ve Kevin Durant için son şans olabileceği için sezonu tekrar rayına oturtmak için biraz çaresiz. KD, dört yıllık bir mega anlaşma imzaladı ancak Nets, Irving’e yaz boyunca istediği uzun vadeli sözleşmeyi vermedi.

Sports Illustrated’ın kıdemli yazarı Chris Mannix, Kyrie Irving’in başka bir uzun vadeli anlaşma yapma olasılığı hakkında şunları söyledi:

“Herhangi bir takım onu ​​nasıl [Irving] uzun vadeli bir sözleşme için? Cleveland Cavaliers’ın Cleveland’da şampiyonluk düzeyindeki bir takımdan çıkmaya zorlayarak birden fazla şampiyonluk kazanma şansını sona erdirdi.

“Boston’daki son yılında Celtics’i havaya uçurdu. [Nets] Covid aşısı konusunda bu kadar inatçı davranarak geçen sezon şampiyonluğu kazanma şansı.”

Mannix ekledi:

“Şimdi burada, sezonun iki haftasında, bir araya gelmeye çalışan ve kendini anlamaya çalışan bir takım için dikkat dağıtıcı bir görev yapıyor. Herhangi bir akılcı GM’nin ona nasıl uzun vadeli bir anlaşma sağladığını bilmiyorum. öyle, o çok büyük bir risk.”

Portland’ın başlangıcının en etkileyici kısmı? On numara bir savunma. Jerami Grant uyuyor. Anfernee Simons iyi savunma yapıyor. Chauncey Billups bölgesi çalışıyor. Sürdürülebilir mi? Daha fazla @TheCrossover Kapsüllü@HowardBeck: bit.ly/2w1G5e2

Kyrie Irving, kariyerinin çoğunda düzenli olarak birbiri ardına tartışmalara bulaştı. En son sayısı, Brooklyn Nets ve takım sahibi Joe Tsai’nin durumu ele alması gerektiğinden NBA’de bir kargaşaya neden oldu.

Mannix’in “The Crossover” podcast’indeki ortak sunucu Howard Beck, Irving’in en son brouhaha’sıyla ilgili duygularını kontrol etmekte zorlanıyordu:

“Kyrie’nin yaptığı ve kariyeri boyunca anlamamış olabileceğimiz, aynı fikirde olmayabiliriz, kafa karıştırıcı olabilir, belki de itici olabilir, söylediği çok şey var.

“Ama biraz kenara çekilip ‘Pekala, Kyrie eşsiz bir adam ve o sadece kendi dünyasında.’ diyebilirsiniz. Bu o değil, sadece bu değil. … Bu çılgınca, kahretsin korkunç.”

Kyrie Irving o zamandan beri eylemlerini savundu ve “İbraniler Zencilere: Kara Amerikayı Uyandır” adlı filmi veya kitabı tanıtmadığını söyledi. Yedi kez All-Star, basketbol hayranı bile olmayan insanlardan gelen sürekli bir tepkinin ardından gönderiyi kaldırdı.


Charles Barkley, NBA’in Kyrie Irving’i askıya alması gerektiğini söyledi

Charles Barkley, Kyrie Irving'in son brouhaha'sını sert bir şekilde eleştirdi.
Charles Barkley, Kyrie Irving’in en son brouhahasını kınadı.

Brooklyn Nets ve NBA’in Kyrie Irving’in sosyal medyada yayınladıklarının cezalandırılmasıyla ilgili devam eden tartışmalarda olduğu bildiriliyor. Ancak bazı basketbol analistleri, bileğine bir tokattan başka bir şey olmayacağından emin.

Hall of Famer Charles Barkley, NBA’in mercurial oyun kurucuyu derhal askıya alması gerektiğini iddia ediyor:

“Bence askıya alınmalıydı. bence Adam [Silver] onu askıya almalıydı. … 40 milyon dolarımı alıp dinime hakaret edemezsiniz. NBA’in hata yaptığını düşünüyorum. Homofobik hakaretlerde bulunan kişileri uzaklaştırdık ve para cezasına çarptırdık.

“Basketbol hakkında konuşmadığımıza inanamıyorum. Bu aptaldan bahsediyoruz.”

“Bence uzaklaştırmalıydı. Bence Adam onu ​​uzaklaştırmalıydı.” – Charles Barkley, Kyrie Irving hakkında. (h/t @_Talkin_NBA) https://t.co/yYnCXFREAK

Brooklyn Nets, Kyrie Irving’in Pazartesi günü Indiana Pacers’a karşı oynadıkları maçın ardından medyayla konuşmasına izin vermedi. Genel menajer Sean Marks, insanlara, soğuk kafaların hakim olması için Irving’in Chicago Bulls maçından sonra da konuşmayacağını zaten bildirdi.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-nba-insider-believes-kyrie-irving-get-long-term-nba-deal-he-ruined-team-s-chances-winning-title-last-season?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir