“Geçen sefer onu becerdi” “Keşke onun yerine dinlense”


Atlanta Braves süperstarı Ronald Acuna Jr., bu yılki Home Run Derby’sine katılacağını duyurdu ve taraftar tepkisi şaşırtıcıydı. Bazıları Beyzbol Ligi’ndeki en enerjik oyunculardan birinin rekabetini izlemekten heyecan duyarken, birçoğu endişeli.

Ronald Acuna Jr., 2021 sezonunun çoğunu bir ön çapraz bağ sakatlığıyla kaçırdı ve hayranları onun çok fazla şey yapmaya çalıştığı konusunda temkinli davrandı. Ayrıca Home Run Derbisinin vuruşunu nasıl etkileyeceği konusunda endişeler var. Bazen yarışmacılar, yarışma için sadece bir ev vuruşu vuruşunda antrenman yapacaklar, ardından orijinal vuruşlarına geri dönmekte zorlanacaklar.

Bu duyuru, potansiyel olumsuzluklarla ilgili endişe ve korkularla karşılandı. Ronald Acuna Jr. daha önce bu etkinliğe katıldı ve kısa bir süre sonra bir çöküş yaşandı. Home Run Derbisinin düşüşe neden olup olmadığını söylemek zor, ancak taraftarlar bunun tekrar olacağından korkuyor.

Beyzbol nihai takım sporudur. Ancak bu, takıma pek yardımcı olmayan bireysel bir olaydır.

Atlanta Braves slugger taç için zorlu olacak, ancak taraftarlar neredeyse sadece ilgili risklere odaklanmış gibi görünüyor.

Atlanta Braves hayran kitlesi, Ronald Acuna Jr. duyurusunun ardından potansiyel düşüşten korkuyor

Acuna Jr. hayranlarına kutlamak için bir sebep daha vermeyi umuyor.
Acuna Jr. hayranlarına kutlamak için bir sebep daha vermeyi umuyor.

Atlanta Braves nihayet National League East tacı için New York Mets’e çarpıcı bir mesafede. Bu yarış kesinlikle ipin ucuna gelecek ve her galibiyet önemli olacak gibi görünüyor, bu yüzden hayranlar yıldızlarının katılımı konusunda endişeli.

New York Mets’ten Pete Alonso da bu yıl üst üste üçüncü Home Run Derbi zaferini kazanmak için yarışacak. Birçoğu, sonucu önceden tahmin edilen bir sonuç olarak görüyor ve Acuna Jr.’ın bunu dışarıda bırakmasının daha iyi olacağını düşünüyor.

Ronald Acuna Jr., yeteneklerini herhangi bir nedenle test etmek için bu fırsatı kaçırmayan saf bir rakip. Etkinlik için bariz heyecanına rağmen, plakadaki son mücadeleler hayranları duraklatıyor.

Dürüst olmak gerekirse bunun bir hayranı değil. Zaten plakada mücadele ediyor, artık vuruşunu karıştırmasına gerek yok. Sakatlık öncesi Ronnie’ye ihtiyacım var! twitter.com/MLB/status/154…

Ronald Acuna Jr., MLB’deki en parlak yıldızlardan biri, ancak bazıları onun rekabet etme niteliklerine itiraz ediyor. Bu sezon sadece sekiz iç saha koşusu var. Herhangi bir oyuncunun bu yılki Home Run Derbisine daha az oyuncuyla gireceğine inanmak zor.

Atlanta Braves hayran kitlesinin en büyük korkuları bir şekilde gerçekleşirse, ister sakatlık ister çöküş olsun, sonuçlar felaket olabilir. Takım NL Doğu’yu kazanmayı umuyorsa, her galibiyet önemli olacak ve Acuna Jr.’ın önemli bir katkıda bulunması gerekecek.

Bu yılki Home Run Derbisi, Ronald Acuna Jr’ın dahil edilmesiyle çok fazla yıldız gücü ekledi. Ne yazık ki, Braves hayranları bunu beklentiden çok endişeyle karşıladı.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-last-time-f-ed-up-i-wish-just-rest-instead-atlanta-braves-fans-nervously-anticipate-ronald-acuna-jr-s-participation-home-run-derby?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir