GCC Kadınlar T20I Şampiyonası 2022, Maç 5: Umman Bayanlar vs Suudi Arabistan Bayanlar


Umman Bayanlar, 2022 GCC Bayanlar T20I Şampiyonası’nın beşinci maçında Suudi Arabistan Bayanları ile karşı karşıya gelecek. Karşılaşma Al Amerat Cricket Ground Oman Cricket’te (Bakanlık Çim 2) oynanacak.

Umman Bayanlar, yarışmanın açılış maçında Bahreyn Bayanlarını kapsamlı bir şekilde yendi. Kendilerine güvenleri yüksek olacak ve Pazartesi günü Suudi Arabistanlı Kadınlara karşı performanslarını tekrarlamaya çalışacaklar.

Önce vuruş yapmaları istendikten sonra, Umman Kadınlar yedi küçük kapı kaybederek tahtaya 157 gönderdi. Daha sonra bowling oynayanlar, Bahreynli Kadınları 61 ile sınırlamak ve oyunu 96 koşuyla kazanmak için mükemmel bir performans sergilediler. Bu süreçte yedi küçük kapı aldılar.

Suudi Arabistan Kadınlar ise turnuvanın ilk maçında Kuveyt Kadınlar ile karşı karşıya geldi. Ağır bir kayıp yaşadılar ve rekabette geri dönmek isteyecekler.

Suudi Arabistanlı Kadınlar, skora girdikten sonra şartlara uyum sağlayamadı ve 31’de elendi. Sadece bir vurucu çift hanelere çıkmayı başardı. Kuveyt Kadınları üçüncü turda mütevazı toplamı kovaladı.


Umman Bayanlar – Suudi Arabistan Bayanlar Maç Detayları:

Kibrit: Umman Bayanlar – Suudi Arabistan Bayanlar, Maç 5, GCC Bayanlar T20I Şampiyonası 2022

Tarih ve saat: 21 Mart 2022, Pazartesi, 15:00 IST

mekan: Al Amerat Kriket Sahası Umman Kriket (Bakanlık Çim 2), Umman


Umman Bayanlar vs Suudi Arabistan Bayanlar Saha Raporu

Al Amerat Cricket Ground Umman Cricket’teki (Bakanlık Çim 2) saha vuruş için iyidir. Bir kez ayarlandığında, vurucular çizgiyi geçebilir ve vuruşlarını özgürce oynayabilir. Maç boyunca yüzeyin doğru kalmasını bekleyin.


Umman Kadınlar – Suudi Arabistan Kadınlar Tahmini

Pazartesi günü açık gökyüzü her iki tarafı da selamlayacak. Hava sıcaklığının 23 ile 28 derece arasında olması bekleniyor.


Umman Bayanlar vs Suudi Arabistan Bayanlar Olası 11’ler

Umman Kadınlar

Vuruşun açılışını yapan Sakshi Shetty, 20 overs’de 157 gönderdikleri için 39 ile en yüksek puanı aldı. Priyanka Mendonca iki küçük kapı aldı ve Bahreyn Kadınlarını 96 koşuyla oyunu kazanmak için 61 ile sınırlamalarına yardımcı oldu.

olası XI

Sakshi Shetty (hafta), Fiza, Vaishali Jesrani (ş), Priyanka Mendonca, Nayan Molly Anil, Amanda Dcosta, Saya Channa, Bhakti Shetty, Sameera Khan, Nikhita Jagadish, Snehal Nair

Suudi Arabistan Kadınlar

Sadece Maira Khan 12 ile çift hanelere çıktı, çünkü diğer vurucular ilerlemek için mücadele etti ve 31’de bir araya geldiler. Kuveyt Kadınları üçüncü turda toplamı kovalarken bowling oyuncuları tek bir küçük kapı alamadılar.

olası XI

Khazaima, Abeer Maryam, Ruba Rashid (hafta), Cheryl Sew Sunker (ş), Maira Khan, Amna Khan, Rida Abbas Syeda, Zoha Irfan, Emaan Ejaz, Simrah Mirza, Mah Noor Amir


Umman Bayanlar – Suudi Arabistan Bayanlar Maç Tahmini

Umman, Bahreyn’i kapsamlı bir şekilde mağlup etti. Suudi Arabistan, açılış maçında Kuveyt tarafından geride kaldı ve masayı geri döndürmek için mutlak olarak en iyi durumda olmaları gerekiyor.

Umman Kadınları kağıt üzerinde güçlü görünüyor ve Pazartesi günü zirveye çıkmalarını bekliyor.

Tahmin: Umman Kadınlar bu karşılaşmayı kazanır.


Umman Bayanlar vs Suudi Arabistan Bayanlar canlı yayın detayları ve kanal listesi

TELEVİZYON: Yok

Canlı yayın: Hayran Kodu


Sankalp Srivastava tarafından düzenlendi

S. Sakshi Shetty elli sayı atar mı?

şimdiye kadar 0 oy
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/gcc-women-s-t20i-championship-2022-match-5-oman-women-vs-saudi-arabia-women-probable-xis-match-prediction-pitch-report-weather-forecast-live-streaming-details?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın