“Gazlandık” – Chris Godwin, Tom Brady’nin emeklilikten ayrılmadan 20 dakika önce kendisine mesaj attığını açıkladı


Tampa Bay Korsanları, Tom Brady’nin potansiyel olarak emekliliğini sonlandırabileceğine dair söylentiler dolaşmaya başladığında garip bir konumdaydı.

Chris Godwin yeniden imzalanması gereken önemli bir oyuncuydu, ön büro, oyun kurucuda bu kadar büyük bir soru işareti varsa diğer yıldızlarla ne yapacağını belirlemek zorunda kaldı.

Ancak serbest oyuncu başlamadan önce, oyun kurucu geri döndüğünü duyurdu. Korsanlar kurtarıldı ve anında bir kez daha Super Bowl yarışmacıları oldular. Görünüşe göre Godwin bundan önceden haber almış.

FOX’tan Sara Walsh, Godwin ve Mike Evans’ın oyun kurucuları onlara hızlı bir mesaj gönderdiğinde nasıl heyecanlandıklarını tweetledi. Dakikalar sonra dönüşü resmiyet kazandı.

“Chris Godwin, Brady’nin kendisine ve Mike Evans’a emeklilik duyurusundan 20 dakika önce mesaj attığını söyledi: ‘Bizim gaza basıldık’. Godwin, “Geri döndük ve dağın zirvesine geri dönmeye çalışıyoruz” diye ekliyor. #gobuc”

Chris Godwin, Brady’nin kendisine ve Mike Evans’a emekliliğini ilan etmesinden 20 dakika önce mesaj attığını söyledi: “Gazlandık.” Godwin, “Geri döndük ve dağın zirvesine geri dönmeye çalışıyoruz” diye ekliyor. #gobucs

Alıcıların “gazlı” olması, Brady’nin kendi oyunlarını nasıl yükselttiği göz önüne alındığında çok mantıklı.

Godwin’e gelince, bu ona yeni bir anlaşma da kazandırmış olabilir. Başlangıçta franchise etiketi üzerine yerleştirilmişti, sadece takımın ona başka bir Super Bowl veya iki tane daha kovalaması için üç yıllık bir anlaşma vermesi için.

Tom Brady, Korsanlar için NFL’nin manzarasını bir kez daha salladı

NFC Tümen Playoffları - Los Angeles Rams - Tampa Bay Buccaneers
NFC Tümen Playoffları – Los Angeles Rams – Tampa Bay Buccaneers

Korsanlar, yeteneklerin emekli olduğunu veya AFC’ye gittiğini gören uzun bir NFC ekipleri listesine katılmaya hazırdı.

Yine de efsanevi oyun kurucu geri döndü ve Godwin’in tepkisi Buccaneers hayranlarının anlayabileceği bir şey. Genel olarak NFL hayranları da bu gruba dahil edilebilir.

Chris Godwin, kendisi ve Mike Evans, Tom Brady’nin duyurulmasından yaklaşık 20 dakika önce geri geleceğini öğrendiklerini söyledi. Brady ile bir grup mesajı aldılar ve Brady onlara “Geri dönüyorum!” dedi.

Brady’nin neye karar vereceğini kimse bilmiyordu ve en büyük söylenti, San Francisco 49ers ile oynamayı deneyebileceğiydi. Godwin ve Evans günlerini geçirirken liderleri bir mesajla günü renklendirmeye karar verdi.

Görünüşe göre “KEÇİ” olarak bilinen adam işini böyle yapıyor. Bunu kendi yöntemiyle duyurmak istiyor ve diğer herkes ne karar vereceğini görmek için bekliyor.

Sonuçta, Godwin ve Evans bu durumda kazananlardır. Basit bir metnin her ikisini de başka bir Super Bowl peşinde koşma gerçeği konusunda uyardığını bilerek gelecek sezona hazırlanabilirler.


Ayrıca Okuyun: İZLE: Tom Brady, Julian Edelman’a işe alım konuşması gönderdi, emekli WR’nin komik tepkileri var

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-we-gassed-up-chris-godwin-reveals-tom-brady-texted-20-minutes-coming-retirement?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın