Gary Neville, Manchester United’ın iki süper yıldızı arasından tercih ettiği takım arkadaşını seçtiğinde


Manchester United’dan tercih ettiği takım arkadaşını Cristiano Ronaldo ve David Beckham arasında seçmesi istendiğinde, Gary Neville, beş kez Ballon d’Or kazananı yerine hemşehrisini seçti. Neville seçimini açıkladı ve Ronaldo’nun onunla bağlantı kurmak için nadiren düştüğünü, Beckham’ın ise bunu düzenli olarak yaptığını söyledi.

Neville ve Beckham, Manchester United’ın efsanevi Sınıfı 92’nin üyeleriydi ve Old Trafford’da oldukça unutulmaz bir büyü yaşadılar. Çift, 1994-95 ve 2002-03 sezonları arasında Manchester United formasıyla birlikte 320 maç oynayarak, altı Premier Lig şampiyonluğu ve bir Şampiyonlar Ligi ve diğer birçok ödül kazandı.

Cristiano Ronaldo, Beckham’ın ayrılmasından hemen sonra Manchester United’a katıldı. Ve Portekizliler Red Devils ile her şeyi kazanırken, sağ bek ile büyük bir ortaklık kuramadı.

Yani, Sky Sports ona sorduğunda [March 2022] Neville, Ronaldo ve Beckham arasında tercih ettiği takım arkadaşını seçmek için ikincisiyle birlikte gitti. dedi (aracılığıyla Spor İncil):

“Ronaldo’yu hiç görmedim, Beckham’la oynamak daha iyiydi çünkü aslında seninle oynadı.

“Ronaldo, onunla ilgili şeylerden biri de buydu, asla senin önünde olmadı. Onun olduğu tuhaf zamanda, onun arkasında bir sürü aptalca koşuşturma yapabilirdin. Ön cephede oynayabilecek harika bir insandı.”

Ronaldo ve Neville, Portekiz kaptanı 2009 yazında Real Madrid’e gitmeden önce birlikte üç Premier Lig şampiyonluğu ve bir Şampiyonlar Ligi kazandı.


Manchester United efsanesi Gary Neville, West Ham United çatışması öncesinde vazgeçtikten sonra Cristiano Ronaldo’ya geri döndü

30 Ekim Pazar günü West Ham United’ı 1-0 yendikleri maçta United adına Premier Lig’e döndüğünde tüm gözler Cristiano Ronaldo’nun üzerindeydi. Eski Real Madrid adamı, Hammers karşısında filenin arkasını bulamamıştı, ancak ısınma sırasında eski takım arkadaşı Gary Neville’i kasten küçümseyerek manşetlere çıktı.

Ronaldo, muhtemelen eski United’ın son yorumları nedeniyle Neville’i boş bırakmadan önce Jamie Redknapp’ı selamladı. Neville kısa süre önce Ronaldo’yu Tottenham Hotspur’a karşı yürümesi nedeniyle eleştirmişti.

Gary Neville Cristiano Ronaldo tarafından yayınlanıyor… 😳🤣

Acımasız tepkinin ardından Neville, davranışının doğal olmadığını iddia ederek Cristiano Ronaldo’ya karşılık verdi. Neville dedi ki (aracılığıyla Ayna):

“Söyle bana [speaking to his former captain Roy Keane] bir şey olsa da, her şeyi izliyor… Instagram’da 570 milyon takipçim olsaydı, Gary Neville’e kızmazdım sanırım.

“Biliyorum ama benimle ya da onunla oynayan biri gibi davranmıyor. [pointing at Keane] bu konuda.”

Cristiano Ronaldo, 2022-23 sezonunda Manchester United formasıyla 14 maçta forma giydi ve üç gol attı.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Sushan Chakraborty tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-cristiano-ronaldo-david-beckham-when-gary-neville-chose-preferred-teammate-2-manchester-united-superstars?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir