Galatasaray’ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak kimdir? Abdurrahim Albayrak kaç yaşında ve nereli? Torunu 15 yaşında vefat etti!


Abdurrahim Albayrak acı bir haberle sarsıldı. Abdurrahim Albayrak’ın torunu, Asil Bostancı’nın oğlu Batuhan Bostancı, AVM’nin 4. katındaki balkonundan düşerek can verdi. Peki Galatasaray’ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak kimdir, kaç yaşında ve nereli?

ABDURRAHİM ALBAYRAK KİMDİR?

Abdurrahim Albayrak 13 Haziran 1954’te Rize’de doğdu. Türk iş insanı ve spor yöneticisidir. 68 Abdurrahim Albayrak Almanya’da inşaatta babasının yanında çalıştı. Ardından askerlik için Türkiye’ye döndü. Askerliğini sağladıktan sonra, Almanya’da biriktirdiği para ile Türkiye’de minibüs aldı ve minibüs şoförlüğünü yapmaya başladı. Zaman işleri içinde iyi gitti ve genişleyen, kendi turizm şirketini kurdu. 15.000 araçlık filonun sahibidir.

1980 senesinde Nadiye Albayrak ile evlendi. Hikmet Albayrak, İlknur Albayrak Bostancı, Fatma Albayrak Arf, Kuzey Albayrak, Yasin Albayrak, Cemil Albayrak çocukları bulunuyor.

Galatasaray'ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak kimdir?  Abdurrahim Albayrak kaç yaşında ve nereli?  Torunu 15 yaşında vefat etti!

SPOR KARİYERİ

9047 nolu Galatasaray Spor Kulübü üyesi oldu. Abdurrahim Albayrak; 1992-1993 ve 1993-1994 başlarında Altyapı Başkanlığı, 2001-2002, 2011-2012, 2012-2013’ün başlarında Galatasaray Futbol Şube Sorumluluğu ve 2014 de 8 ay boyunca 2. Başkan ve Futbol Şube Sorumlusu ile yönetimde yer. Kısa sürede camianın ve taraftarın sevdiği isme geldi. Özellikle maç sırasındaki aşırı heyecanı ile dikkat çekti. 2011-2013 yılları arası Ünal Aysal’ın başkanlığındaki yönetim kurulunda görev yaptı. 2013 yılında Ali Dürüst, Refik Arkan ve Adnan Öztürk gibi isimlerle Aysal’ın yeni yönetim listelerinde yer almayan Albayrak, 2014 yılında Duygun Yarsuvat başkanlığındaki yönetim kuruluna tekrar seçildi. Albayrak yeni yönetim ile birlikte “Başkan yardımcılığı” görevini üstlendi. 2 Haziran 2015’te görevinden istifade etti. 21 Ocak 2018’de yapılan Galatasaray’ın Genel Kurulunda dışarıdan Mustafa Cengiz yönetimini desteklemiş ve Cengiz’in ortaya çıkmasıyla Sportif AŞ Başkan Vekili olmuştur. 26 Mayıs 2018’de yapılan Galatasaray Olağan Genel Kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Mustafa Cengiz’in listesinde yönetime gelmiş ve Galatasaray SK 2. Başkanlığı’na getirildi.

Galatasaray SK binasının bulunduğu 7 farklı sezon 5 sezonluk Galatasaray sezonunu şampiyon olarak tamamlamıştır.

2018-2021 Galatasaray döneminde SK 2. Başkanlığı yürütücüsü

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Abdurrahim Albayrak'ın torunu Batuhan Bostancı kimdir, neden öldü?Abdurrahim Albayrak’ın torunu Batuhan Bostancı kimdir, neden öldü?
Voleybol dünyası bu olayı konuşuyor!  Federasyon açıklamasından geldiVoleybol dünyası bu olayı konuşuyor! Federasyon açıklamasından geldi
Cristiano Ronaldo açıklaması geldi!  ''Ben olsam alırım''Cristiano Ronaldo açıklaması geldi! ”Ben olsam alırım”
Kaynak : https://www.mynet.com/galatasaray-in-eski-yoneticisi-abdurrahim-albayrak-kimdir-abdurrahim-albayrak-kac-yasinda-ve-nereli-torunu-15-yasinda-vefat-etti-353528-myspor

SMM Panel PDF Kitap indir