Galatasaray yönetiminden Torrent’i şoke eden hareket!

Galatasaray Teknik Direktörü Domenec Torrent fena gidişatı durdurup, çıkış tutmak için yoğun mesai harcıyor. Muslera’nın yokluğunda İsmail Çipe ve Fatih Öztürk’ten beklenen verimi alamayan İspanyol teknik adam Giresun’da kiralık oynayan Okan Kocuk’un yanı sıra Adana’da forma giyen Yunus Akgün’ü kullanabileceğini söyledi.

İspanyol öğretmen, yerli kuralına göre iki ismin sisteminde önemli yer sahibi olabileceğini bu yüzden de oyuncuları geri çağırmak istediğini yönetime rapor etti.

O CEVAP SONRASI ŞOKE OLDU!
Türkiye’nin haberine kadar; Torrent yöneticilerden “Geri çağırma opsiyonumuz yok” cevabı alınca hemen hemen şoke oldu. “Gelişim için yollanan oyuncuların sözleşmesine neden geri çağırma opsiyonu konulmadı?” diyen Torrent “Oyuncu beklenenden önce potansiyeline ulaşırsa sezon sonu neden beklensin oysa?” diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

İki tanıdık olmayan orta saha takviyesi yaparak takımı revize etmek isteyen İspanyol çalıştırıcı, hemen bir yanlamasına da aktarma sonrası kadroya yazacağı üç banko Türk oyuncuyu belirlemeye çalışıyor.

Yorum yapın