Galatasaray – Lokomotiv Moskova maçı öncesi Roman Pavlyuchenko konuştu! “Türkler kazanacak”

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi E Grubu 4. maçında, Galatasaray Stadı’nda Lokomotiv Moskova’yı ağırlayacak. Maç öncesi Rus golcü Roman Pavlyuchenko, kayda değer değerlendirmelerde bulundu.

39 yaşındaki eski golcü yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi;

“Galatasaray, Avrupa kupalarına iyi başladı. Kendi liglerinde o kadar iyi değiller ama Avrupa Ligi’nde kendilerinden çok muhakkak ve etkili oynuyorlar. Türk kulübünün futbolcuları, rakiplerinin ataklarını fazla faydacı bir şekilde ekarte ederken, aynı zamanda savunma hatlarını tutuyorlar. 3 maçta hiç gol yemediler.

Bugün Galatasaray için baskı bir maç olacağını düşünüyorum ama evlerinde çok ve gruptaki yerlerini desteklemek için 3 puanı olmak isteyecekler. Türkiye, hiçbir rakip için basit yok. Ben bütün tersini istesem de Lokomotiv’in kazanabileceğine inanmıyorum.

Lokomotiv, alınan sonuçlarden menun değil ve Moskova’nın 4’lü savunması birbirine tanıdık olmayan gibi oynuyor. Hem, Türkiye’de oynamanın ne değin güç olduğunu, tribünlerin nasıl zorlama kurduğunu cümbür cemaat biliyor. İstanbul’da Rusların puan alması fazla kuvvet olacak ve bana o kadar geliyor ancak Türkler, 3 puanı alacak.

Moskova, Avrupa’da öyle iyi yok. Çok pozitif sakat oyuncuları var. Tahminin şu fakat, Galatasaray bir galibiyet elde edecek.”

Moskova, Avrupa’da öyle iyi değil. Fazla fazla sakat oyuncuları var. Tahminin şu fakat, Galatasaray bir başarı elde edecek.”

Yorum yapın