GALATASARAY HABERİ: Aslan’dan transfer harekatı! Victor Wanyama, Orel Mangala, Gedson Fernandes ve Cheikhou Kouyate… (GS spor haberi)

Orta alanda yaşanan büyük sorunu mutlaka çözmek isteyen Galatasaray 4 koldan operasyona başladı… Keza 6 ayrıca de 8 numara takviyesi yapmayı hedefleyen Sarı-Kırmızılılar tam 4 futbolcuyla görüşmelerini sürdürüyor. Yönetim, MLS ekibi Montreal’de forma giyen Victor Wanyama için devlete ait kiralama teklifini yaptı.

PAZARLIKLAR SÜRÜYOR

Takvim’in haberine göre; Kenyalı futbolcunun her tarafta Avrupa’ya dönmek istediği ve Galatasaray’ın teklifine sıcak baktığı öğrenildi. Galatasaray keza takriben 1 hafta önce transfer gündemine giren Orel Mangala’nın menajeriyle dün bir mülâkat gerçekleştirdi. Stuttgart’ta forma giyen Belçikalı futbolcuyla ilgili pazarlıkların devam ettiği belirlendi.

Sarı-Kırmızılılar en büyük aktarma hedeflerinden biri olan Gedson Fernandes konusunda yaşanan pürüzleri ortadan uyandırmak için de çaba harcıyor. Portekiz basınına tarafından Benfica genç yıldızın sözleşmesini 2 yıl daha uzattı.

OPSİYON SIKINTISI VAR

Oysa Benfica’nın zorunlu satın alma opsiyonu istediği, Galatasaray’ın ise buna aleyhinde çıktığı öğrenildi. Görüşmelerin kısa süre içinde olumlu sonuçlanması ve genç yıldızın İstanbul’a gelmesi bekleniyor. öte taraftan İngiliz basını, Galatasaray’ın Crystal Palace forması giyen Senegalli futbolcu Cheikhou Kouyate ile yakından ilgilendiğini yazdı. Sarı-Kırmızılılar’ın Kouyate’yi kiralamak için Premier Lig kulübü ile görüştüğü öne sürülüyor.

Yorum yapın